Oyun seçememek

pyth12

Picopat
Daha fazla  
Ben bilgisayarım olmadan önce sürekli şunları şunları oynarım derdim. Şimdi var ve oynayacak oyun bulamıyorum. Valorant denen bir oyuna başladığımdan beri hikayeli oyunların hiçbiri zevk vermiyecekmiş gibi geliyor. Artık sadece Valorant ve arada bir FIFA oynuyorum. Başka bir oyun bulmak istiyorum zar zor buluyorum ama 1 kez iyi bir şekilde oynayıp daha girmiyorum ve PC'de öyle kalıyor. Benim aradığım şey akan bir oyun beklemeden bir şeyler yapabileceğim sürekli bir olayın içinde olacağım oyunlar arıyorum. Zamanında Max Payne 3 oynamıştım ve beğenmiştim. Bu tarz oyunlar var mı benim için?

Not: Deadcell gibi oyunları çok kez oynadım öyle oyunlar önermeyin. İşletim sistemide önemli değil her oyunu açabilecek güçte bir PC. Ancak çok fazla alan kaplamayan oyunlar olursa güzel olur çünkü oyunu indirmeyede üşeniyorum çoğu kez.

hocam gta 5 oynamadıysanız öneririm ama maalesef fiyatlar :(. Ben 270 liraya almıştım sistem yetmediği için oyun öylece duruyor. Oynamadıysanız öneririm

hocam gta 5 oynamadıysanız öneririm ama maalesef fiyatlar :(. Ben 270 liraya almıştım sistem yetmediği için oyun öylece duruyor. Oynamadıysanız önerir
Hala pcmde duruyor ama beni bi gta san kadar sarmadı bazen görev yerini bile bulamıyorum

MW3 hosuma gitti ama yüksek bir alan kaplıyor. Warzone ise PUBG tarzı gibi duruyor ama daha hızlı hali gibi. Online savas oyunu önereceksen ben Valorant gibi seviyorum PUBG tarzi hoşuma gitmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı