Oyun seçemiyorum

arthurmorgan0

Hectopat
Bir hevesle GoW alacağım diyorum hevesim geçiyor RDR'yi herkes övüyor alasım geliyor kararsız kalıyorum az önce GoW'un 2018'den önceki hikayesini izledim bir hevesleniyorum bir acaba almasam mı diyorum ben oyunu hep dış görünüşünden yargılıyorum ve kararsız kalıyorum bana öyle bir şey söyleyin ki kararsız kalmadan bir oyun alayım GoW'u merak ediyorum ama seveceğimi zannetmiyorum (görsellere bakarak) ama merak ediyorum ne yapacağım ben beni ikna edin.

Hocam God Of War'ı alın. Oyun size savaşmanız için gerekli nedenleri kendi verir zaten. Hikaye işlemesi ortamlar ve özelliklerde dövüş hissiyatı muhteşem. Sevmezseniz gelin size RDR2 benden.

Bir hevesle GoW alacağım diyorum hevesim geçiyor RDR'yi herkes övüyor alasım geliyor kararsız kalıyorum az önce GoW'un 2018'den önceki hikayesini izledim bir hevesleniyorum bir acaba almasam mı diyorum ben oyunu hep dış görünüşünden yargılıyorum ve kararsız kalıyorum bana öyle bir şey söyleyin ki kararsız kalmadan bir oyun alayım GoW'u merak ediyorum ama seveceğimi zannetmiyorum (görsellere bakarak) ama merak ediyorum ne yapacağım ben beni ikna edin.

RDR2 gayet güzel oyun. RDR2 almanı öneririm.

Hocam God of War'ı alın. Oyun size savaşmanız için gerekli nedenleri kendi verir zaten. Hikaye işlemesi ortamlar ve özelliklerde dövüş hissiyatı muhteşem. Sevmezseniz gelin size RDR2 benden.

Hahaahh o zaman GoW almak lazım.

RDR2 hiç oynamadıysan tavsiyem kesinlikle RDR2 olur. Ben bile bir oyuna bu kadar çok bağlandıysam herkes beğenir sanırım :D

Daha ne yapmamızı bekliyorsunuz?

RDR2 gayet güzel oyun. RDR2 almanı öneririm.

İkisini de bitirmiş biri olarak net RDR2 GoW da güzel fakat RDR2 hem hikaye grafik fizik olarak beni çok etkiledi.
RDR2 alın ve keyfine bakın o kadar diyorum. 300 saatden fazla Witcher 3 gömmüş birisi olarak RDR2 evrenin en iyi oyunudur.

Hocam God of War'ı alın. Oyun size savaşmanız için gerekli nedenleri kendi verir zaten. Hikaye işlemesi ortamlar ve özelliklerde dövüş hissiyatı muhteşem. Sevmezseniz gelin size RDR2 benden.
İkisini de almalıyım bence ilk GoW'dan başlayacağım onu bitirip RDR 2 nasıl fikir ikisinde de aklım kalmaz 😄

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı