Oyun serileri arasından tavsiye

VirtualXSecret

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Uzun zamandır resimlerini görüpte almaya değmez dediğim oyunları artık denemek istiyorum. Oyunların çoğunu oynamamamın sebebi screenshotlarından oyunu beğenmeyip önyargılı olmam. Oynamadığım oyunlar:

Fallout serisi
Mass Effect serisi
Dead Space serisi
Metal Gear Solid serisi
Diablo serisi
Warcraft serisi
Star Wars serisi (Ne filmini izledim , ne kitabını okudum :D )
Final Fantasy serisi (animeye alerjim var ondan :D)
Doom serisi
Simcity serisi
X-COM serisi
Resident Evil serisi
Starcraft serisi
Bioshock serisi
Civilization serisi
Half Life serisi (ilk çıkan hariç)
Dark souls serisi
Wolfenstein serisi
Dishonored serisi
S.T.A.L.K.E.R serisi
Borderlands serisi
FEAR serisi
Postal serisi
Portal serisi

Sizce çok şey kaçırmış mıyım? :D En çok hangilerini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Metro 2033 ve bir oyunu daha vardı. Exodus'tu adı sanırım. Metro 2033'ün kitap serisi de var okumayı seviyorsan bir bak bence.

Warcraft, Diablo, Starcraft ve diğer neredeyse hepsi efsane kategorisindeki oyunlardır. Fakat AAA oyunlara alışkanlığınız var ise kendinizi zorlasanız da ne kadar saracağından biraz şüpheliyim.

Hepsi oynanmalı tabi ama bütçe meselesi.

Son düzenleme:
Bu 4 seriyi tavsiye ederim.
S.T.A.L.K.E.R
Wolfenstein
Bioshock
Fallout

Deadspace 1 ve 2 efsanedir. Özellikle Deadspace 2 üzerine korku macera oyunu yok. Deadspace 3'ü oynamadım, pek beğenilmiyor.

Fallout oynayacaksan New Vegas'tan başla Fallout 3 oynadım ama pek sarmadı, New Vegas daha iyi bir oyun. Sonra Fallout 4 oyna.

Bioshock serisini kesinlikle oyna.

Half Life 1 yeniden yapıldı Black Mesa isminde onu oynayabilirsin. Half Life 2 oyna kesinlikle.

Wolfenstein'in son çıkan üç oyununu da oyna

Dishonered kesinlikle 2 oyununu da oyna

Borderlands'in ilk oyununu oynamadım ama Borderlands 2 ve Pre-Sequel güzel oyunlar. Onları oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı