Oyun sistemi toplarken AMD mi Intel mi?

Amd mi İntel mi (oyun için)

• Oy verenlerin toplamı
    30

GeaGood

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorum bir sürü konu var, ama onlardaki ürünler genelde stokta olmayanlardı. Kafam çok karışık Amd mi İntel mi ne kullanmalıyım. Ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.png
2.png

Bu sistem seni sorunsuz götürecektir, Ayrıca hafta sonu indirimi ile varsa şansın 100 lira kadar daha düşebilir.

Bütçen 2500 tl üstü ise intel, altı ise amd alabilirsin. Bütçe var ise kesinlikle intel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben 2750 TL'lik PC topluyorum FX-6300, anakartı da 970A-UDS3P yaptım. Geri kalan parçaları daha iyi almak için. Zaten oyun için en önemli parçalar ekran kartı iyi bir monitör güzel bir kasa. :)

Genel olarak düşündüğümüz zaman Intel tercih edilmeli. Ancak konumuz oyun sistemi ve işin içine overclock da girince düşük bütçede AMD alınması en doğrusu gibi görünüyor.

Ayrıca 2750 TL'lik sistemde Intel işlemci de alınabilir AMD işlemci de. Ancak FX-6300 gibi düşük bir seçim yapmayın o bütçede.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı