Oyun tarihinde en etkili ve sevdiğiniz söz nedir?

Better Call Saul'u izlemediyseniz kesinlikle izleyin.
Orada prime dönemini anlatan sahneler var diye biliyorum da ona vaktim olmadı hiç, aslında oldu da üşeniyorum. Bana tek bir şey söylemenizi istiyorum, Breaking Bad ile arasında ki fark Walter White'ı eskisi kadar sık göremiyor olmamız mı?

Orada prime dönemini anlatan sahneler var diye biliyorum da ona vaktim olmadı hiç, aslında oldu da üşeniyorum. Bana tek bir şey söylemenizi istiyorum, Breaking Bad ile arasında ki fark Walter White'ı eskisi kadar sık göremiyor olmamız mı?
Walter White ' ın sadece adı geçiyor hiç görmüyoruz. Ama Breaking Bad kadar efsane bir dizi Better Call Saul. Mike Ehrmantraut'un oldukça fazla sahnesi var ve Mike'ı çok seven biri olarak çok sevdim. Gus ve daha bir sürü olay var. Kesinlikle izlenmeli.

Walter White ' ın sadece adı geçiyor hiç görmüyoruz. Ama Breaking Bad kadar efsane bir dizi Better Call Saul. Mike Ehrmantraut'un oldukça fazla sahnesi var ve Mike'ı çok seven biri olarak çok sevdim. Gus ve daha bir sürü olay var. Kesinlikle izlenmeli.
Mike olmazsa olmaz zaten hocam ben dizide en ikonik karakter olarak onu görüyorum, arabası bile ikonik :D tamamdır onu aradan çıkartma zamanı gelmiş.

Şu quote'un Minecraft gibi bir oyunda olması çok epik, yine de bıraktım gitti.
bandicam 2024-01-19 21-54-24-512.jpg

Orada Prime dönemini anlatan sahneler var diye biliyorum da ona vaktim olmadı hiç, aslında oldu da üşeniyorum. Bana tek bir şey söylemenizi istiyorum, Breaking Bad ile arasında ki fark walter White'ı eskisi kadar sık göremiyor olmamız mı?
Dizinin son bölümlerinde Walter White reis var sadece oda az ama güzel.

Kimse bilmez ama oyun tarihinde ki en üzücü sahne ve textline'larından biridir açık ara bak aklıma geldi yine içim yandı.

c7f15bff6cea0ec38af0706b2baea9bd.jpg

Geri
Yukarı