Oyun tavsiyesi

Witcher 3 oynadım arkadaşımın hesabından. İndirime girince bir gün alırım diye düşünüyorum.

Ben kütüphaneciyim. Skyrim öyle bir oyun ki zaten 1000,2000 saat gömen var ben de ilk aldığım zaman bayağı gömerim ondan sonra biraz aralıklı aralıklı gömeceğim için o sıralar Game Pass biter, sıkıntı.

Evet hocam birde GOTY Edition almanızı öneririm DLC'leride çok iyi.

Hocam, konudan bağımsız olacak fakat nedense ben herkesin çok fazla hypeladığı oyunlardan hiç zevk alamıyorum. Sorun şu ki bu çoğu oyunda böyle oluyor. Örnek: Far Cry 3, Batman Arkham City ve çoğu nice oyun. Nedense silip, silip tekrar yüklüyorum. Kendime hala "gerçekten" saracak bir oyun bulamadım. Umarım bu daha fazla sürmez. Şu sıralar +50 saat geçirebildiğim oyun sayısı 0.

Hocam bazen oyunlara ara vermek gerekir. Sizin şu an bunu yapmanız gerek bence. Bazen bir şeyi özlemek için uzaklaşmak gerek hocam o yüzden bir süre oyunlara ara verin belki özlediğiniz bir tür veya seri olur o zaman daha rahat ve zevkli zevkli oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir kaç ayı var maalesef. O zamana kadar Skyrim gömün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir kaç ayı var maalesef. O zamana kadar Skyrim gömün.
Hocam bu oyunu biliyorum fakat fiyatı büyük ihtimalle benim koşullarımı aşar.
(Ve çokta hoşuma gitti)

Hocam bazen oyunlara ara vermek gerekir. Sizin şu an bunu yapmanız gerek bence. Bazen bir şeyi özlemek için uzaklaşmak gerek hocam o yüzden bir süre oyunlara ara verin belki özlediğiniz bir tür veya seri olur o zaman daha rahat ve zevkli zevkli oynarsınız.
Sağ olun hocam. Sanırsam benim için en uygunu bu, ara vermek.

Geri
Yukarı