Oyun tavsiyesi

havucarr0t

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu sıralar çok fazla oyunlara saramıyorum çoğu oyunu oynuyorum ama sonra bırakıyorum. Tek böyle çok fazla gömdüğüm oyun Minecraft oldu. Yaklaşık 3-4K saatim var MC'de (belki daha fazla olabilir ama o civarlarda) oyun tavsiyesi yapabilirseniz sevinirim. İstediğim kriterler şunlar:
1- Hemen sıkmayacak bir oyun olmalı.
2- Aksiyon oyunu olmalı (böyle adama büyü falan attıktan sonra kaş göz dalak).
3- Açık dünya oyunu olmalı (böyle kırlarda falan gezek dolaşak).
Onun dışında başka yok, bu kriterlere uygun önerirseniz sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki tam aradığım değil ancak Dishonored iyi bir aksiyon/gizlilik oyunudur. Dilersen herkesi öldürebilir dilersen kimseyi (özel hedefleri bile) öldürmeden geçebilirsin. Tabii oyunun asıl tadı gizlilikle çıkıyor ancak aksiyonuda bayağı iyidir özellikle bir taraftan büyü kullanıp bir yandan kılıç kullanarak insan öldürmek çok zevkli.

Saints Row serisine bakabilirsiniz aksiyonu ve açık dünyası bir hayli güzel. Onun dışında aksiyon ve hikaye bazlı seni içine çeken XII-classic'e bakabilirsin.
Hocam, konudan bağımsız olacak fakat nedense ben herkesin çok fazla hypeladığı oyunlardan hiç zevk alamıyorum. Sorun şu ki bu çoğu oyunda böyle oluyor. Örnek: Far Cry 3, Batman Arkham City ve çoğu nice oyun. Nedense silip, silip tekrar yüklüyorum. Kendime hala "gerçekten" saracak bir oyun bulamadım. Umarım bu daha fazla sürmez. Şu sıralar +50 saat geçirebildiğim oyun sayısı 0.
Bu oyunu alamıyorum. İndirime girmeyince param olmuyor o yüzden başka oyunları alıyorum, indirme girince param kalmıyor. Al işte Steam'in oyunları.
Yoksa ben de çok istiyorum ya Skyrim oynamayı :D

Hocam, konudan bağımsız olacak fakat nedense ben herkesin çok fazla hypeladığı oyunlardan hiç zevk alamıyorum. Sorun şu ki bu çoğu oyunda böyle oluyor. Örnek: Far Cry 3, Batman Arkham City ve çoğu nice oyun. Nedense silip, silip tekrar yüklüyorum. Kendime hala "gerçekten" saracak bir oyun bulamadım. Umarım bu daha fazla sürmez. Şu sıralar +50 saat geçirebildiğim oyun sayısı 0.

Bu oyunu alamıyorum. İndirime girmeyince param olmuyor o yüzden başka oyunları alıyorum, indirme girince param kalmıyor. Al işte Steam'in oyunları.
3 aylık beleş Game Pass al, içeriğinde Skyrim'de mevcut.

Witcher 3 oynadım arkadaşımın hesabından. İndirime girince bir gün alırım diye düşünüyorum.
3 aylık beleş Game Pass al, içeriğinde Skyrim'de mevcut.
Ben kütüphaneciyim. Skyrim öyle bir oyun ki zaten 1000,2000 saat gömen var ben de ilk aldığım zaman baya gömerim ondan sonra biraz aralıklı aralıklı gömeceğim için o sıralar Game Pass biter, sıkıntı.

Geri
Yukarı