Oyun ve Depolama İçin Hitachi vs Seagate

Kirve

Hectopat
Merhabalar. 2 TB'lik harddisk almam gerekiyor 1 TB yetersiz kalacaktır. Her şeyi depolamayı seviyorum. Genelde oyun için kullanıyorum. Bendeki bulunan HDD'ler miladını doldurmak üzere.
Seagate ve WD arasında kalıp Seagate'de karar almıştım fakat bugun bir linkdeki ürünü gördüm, bu bahsettiğim markaların yarı fiyatında?
  • İçimi sorular kapladı bir sıkıntı olur mu?
  • Ömrü benim için çok önemli, ömrü uzun olur mu?
  • Hızı tatmin eder mi?
  • Hızlı bozulur mu?
  • Oyun ve depolamada uygun mu?
Sizlere sormak istedim.

Seagate hdd
Ucuz bulduğum Hitachi marka

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Seagate Barracuda kullanıyorum yaklaşık 1 yıl oldu alalı gayet memnunum sessiz çalışıyor hızı da yeterli yükleme ekranlarında çok bekletmiyor.

2008 Model Macbook Pro içerisinde gelen 5400RPM 12 yıllık Hitachi HDD hala sağlıklı bir şekilde çalışıyor. Seagate'de kullanıyorum ondan da memnunum ama Hitachi'de hiç kötü bir marka değil.

N11 üzerinden satılıyormuş Hitachi. Büyük ihtimal çakma ve eski bir HDD.

Hitachi HDD den kullanan yok mu acaba ? deneyimlerinizi sunsanız ?

2008 Model Macbook Pro içerisinde gelen 5400RPM 12 yıllık Hitachi HDD hala sağlıklı bir şekilde çalışıyor. Seagate'de kullanıyorum ondan da memnunum ama Hitachi'de hiç kötü bir marka değil.

N11 üzerinden satılıyormuş Hitachi. Büyük ihtimal çakma ve eski bir HDD.

Bende ürünün neden bu kadar ucuz olduğunu anlamış değilim. Çakma olabilir mi ya da eski bir HDD mi bilmiyorum. Bilenler yazabilirler mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı