Oyun ve film için 32 inç monitör büyük gelir mi?

Madawc

Kilopat
Yer
Sakarya
Selam VX2458 monitöre sahibim 1080p 144Hz monitörümü yükseltmek istiyorum. Düşündüğüm model LG32GN600-B ve sıfırı 4500'e düşmüş şu an Prime ile alınabiliyor Amazon TR'den. 2K 165Hz VA panele sahip. Büyük monitör de çok hevesim var fakat çok sık olmasa da arada CS ve LoL oynuyorum. Masam 32 için yeterli fakat bu iki oyunda nasıl bir deneyim olur başka kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı çok merak ediyorum. Sıklıkla film, dizi ve YouTube'da takılan biriyim. Benim için önemli olan bunlar. Başka marka model öneriniz varsa 4500'e kadar onlara da açığım. Mümkünse en az 2K ve 144Hz olması şartı ile. 👍

Selam VX2458 monitöre sahibim 1080p 144Hz monitörümü yükseltmek istiyorum. Düşündüğüm model LG32GN600-B ve sıfırı 4500'e düşmüş şu an Prime ile alınabiliyor Amazon TR'den. 2K 165Hz VA panele sahip. Büyük monitör de çok hevesim var fakat çok sık olmasa da arada CS ve LoL oynuyorum. Masam 32 için yeterli fakat bu iki oyunda nasıl bir deneyim olur başka kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı çok merak ediyorum. Sıklıkla film, dizi ve YouTube'da takılan biriyim. Benim için önemli olan bunlar. Başka marka model öneriniz varsa 4500'e kadar onlara da açığım. Mümkünse en az 2K ve 144Hz olması şartı ile. 👍

Flim için iyi de oyun için biraz büyük gelebilir.

32 inç normal kullanım (web, office vs.) için biraz fazla büyük fakat oyun ve film için gayet uygun. Özellikle masanız derinse. Fakat 32 inç 1440p monitörün piksel yoğunluğu oldukça düşük, 24 inç 1080p'ye denk. 28 inç daha iyi bir seçenek olabilir, ya da biraz geriye doğru itmeniz gerekebilir.

CS için büyük gelecektir ama LoL ve film için tam uyar. NVIDIA ekran kartı ise ölçeklendirme ile CS:GO'da ekranı küçültebilirsiniz.

Oyun için fazla büyük.

Yeni konular

Geri
Yukarı