Oyun ve Mühendislik için Laptop Önerisi

Bütçe
9000-11000 TL
Hocam driverların çoğunu Windows Update kendisi kuruyor.
Windows kurduktan sonra ekran kartı modelinizi Google'a aratıp en güncel driverı kurmak.
Sonrasında aygıt yöneticisine girersiniz orada kurulmamış olan driverların yanında ünlem işareti çıkar onları internete aratıp onları da indirip kurarsınız.
Ve anakartınızın chipsetini indirmekte fayda var.
Bunların hepsi zaten internette, YouTube'da nasıl indirileceği hakkında bir sürü video var.

Hocam Alpha 17'de tam driverlar için 4 gün uğraştım, biz(Alpha 17 sahipleri) aldığımızda daha driver sayfası oluşturulmamıştı. Yardımlaşarak hallettik. MSI driver konusunda biraz zayıf.

Hocam Alpha 17'de tam driverlar için 4 gün uğraştım, biz(Alpha 17 sahipleri) aldığımızda daha driver sayfası oluşturulmamıştı. Yardımlaşarak hallettik. MSI driver konusunda biraz zayıf.
Ben de ondan korktuğum için Arda hocamın olması büyük mutluluk benim için, sağ olsun ilgilendi o da bu kadar. Herkese çok teşekkür ediyorum hocalarım, eğer yardımcı olabileceğim bir konu olursa mühendislikle alakalı olur yani elimden gelen bir şey olursa ben de yardım etmek isterim. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Yok hocam bende para ne arar, sadece başka insanların hayallerini süslüyorum.
Kusura bakmayın hocam @Saltopat hocam ile karıştırdım
Ben de ondan korktuğum için arda hocamın olması büyük mutluluk benim için, sağ olsun ilgilendi o da bu kadar. Herkese çok teşekkür ediyorum hocalarım, eğer yardımcı olabileceğim bir konu olursa mühendislikle alakalı olur yani elimden gelen bir şey olursa ben de yardım etmek isterim. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Başta driver sorunları ile uğraştım ben. Siz de herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çekinmeden ulaşabilirsiniz bana. Şimdi Instagram'dan istek atıyorum. E hayırlı olsun o zaman hocam 😊

Kusura bakmayın hocam @Saltopat hocam ile karıştırdım

Başta driver sorunları ile uğraştım ben. Siz de herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çekinmeden ulaşabilirsiniz bana. Şimdi Instagram'dan istek atıyorum. E hayırlı olsun o zaman hocam 😊
Ekliyorum hocam, çok teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun:)

Sağ olun hocam, yardımlarınız için tekrardan teşekkürler:)

Hocam bütçe el veriyorsa ve eğer almadıysanız 12000 bin liraya İncehesap'ta vardı sanırsam Alpha 15 alın derim o kadar bütçem yok derseniz bir Bravo 17 yede göz atın olmazsa bravo 15 iyi bir seçim olacaktır ama şahsen ben Alpha 15'i seçerdim numerik tuşların olmaması benim canımı sıkıyor açıkçası bende akında Alpha 17 alacağım inşAllah ikimiz içinde iyi bir tercih olur :)
MSI Alpha 15 A4DEK-018XTR Ryzen 7 4800H 8GB 512GB SSD 6GB Radeon RX 5600M 15.6" Full HD FreeDOS Gaming Notebook - incehesap.com 12300TL yapmışlar fiyatı

Son düzenleme:
Hocam bütçe el veriyorsa ve eğer almadıysanız 12000 bin liraya İncehesap'ta vardı sanırsam Alpha 15 alın derim o kadar bütçem yok derseniz bir Bravo 17 yede göz atın olmazsa bravo 15 iyi bir seçim olacaktır ama şahsen ben Alpha 15'i seçerdim numerik tuşların olmaması benim canımı sıkıyor açıkçası bende akında Alpha 17 alacağım inşAllah ikimiz içinde iyi bir tercih olur :)
MSI Alpha 15 A4DEK-018XTR Ryzen 7 4800H 8GB 512GB SSD 6GB Radeon RX 5600M 15.6" Full HD FreeDOS Gaming Notebook - incehesap.com 12300TL yapmışlar fiyatı
Sağ olun hocam, size de hayırlı olsun bu arada. Ben aldım Bravo 15 dediğiniz gibi numerik tuşların yokluğu beni de zorladı ama laptop fiyat performans açısından uygun. Ben beğendim alacaklara tavsiye ederim.

Eğer çıkabilirseniz Alpha 15, çıkmazsanız bravo 17. 5500M 1650 Ti ile 1660 Ti arasında bir karttır, 5600M ise 2060'a denktir. Alpha 17 kullanıyorum bende, tüm MSI all-AMD modellerine hakimim diyebiliriz, sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim.
İyi günler ben daha yeni MSI bravo 15 marka laptop aldım. Pil ömrü yepyeni olmasına rağmen 1 saat olmadan bitiyor daha hiç dragon center falan kurmadım driverlarda kurulu değil sorun bundan dolayı mı almadan önce 7 saat pil ömrü deniyordu

Geri
Yukarı