Mühendislik ve oyun için laptop önerisi

kadirturan

Centipat
Daha fazla  
Mühendislik için fazla bile ama oyun oynayacağın için alınabilir. GameGaraj, Monster ve benzeri markaları tavsiye etmiyorum. 2-3 seneye baş ağrıtmaya başlıyorlar.
Haklisin da zaten en iyisini yapiyorsun, arkadasin attigi kasa da 3. sinif bir MSI modeli zaten o paraya Macbook alirim kazik yerim yine onu almam.

Mağazadan alabiliyorsan Nitro al alamiyorsan bu bakılabilir, Tulpar T7 V20.4 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
MSI dan çok sıkıntı çeken olduğu için fazla yönelesim gelmiyor bide mağzadan alabiliyorsan dedin ya niye özellikle mağaza.

Ben aslında 20k bandında bir şeyler almak istiyorum çok ağır bir PC olmasınada gerek yok ama minimum 5 6 yıl kullanmayı düşünüyorum o yüzdende teknolojinin çok arkasında kalmasın diye yüksek düşünüyorum sizce ne yapmalıyım çünkü 26k aşıyor biraz bütçeyi

MSI'dan çok sıkıntı çeken olduğu için fazla yönelesim gelmiyor bir de mağzadan alabiliyorsan dedin ya niye özellikle mağaza.

Ben aslında 20k bandında bir şeyler almak istiyorum çok ağır bir PC olmasınada gerek yok ama minimum 5 6 yıl kullanmayı düşünüyorum o yüzdende teknolojinin çok arkasında kalmasın diye yüksek düşünüyorum sizce ne yapmalıyım çünkü 26k aşıyor biraz bütçeyi.

Çünkü sadece mağazada stoku var Nitro'nun.

Geri
Yukarı