Oyun ve mühendislik için laptop önerisi

Bütçe
10000

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün bir konu açtım ve gelen laptopu beğendim. Sizce alınır mı diye sormak istedim.
Normalde bütçem 10.000 ama bu laptop için biraz yükseltebilirim. Eğer bundan başka öneriniz olursa da bu laptopun fiyatını geçmesin. Laptopu mühendislik için kullanacağım. Onun dışında Valorant oynuyorum. Isınma sorunu istemiyorum.

Öneririm, herhangi bir ısınma sorunu yok fakat ben üstte atılan ROG'u öneririm, islemcisi çok daha iyi ve malzeme kalitesi üst düzey.

Hocam anladım ama ekran kartını biraz daha iyi istiyorum en azından 1650 Ti olsa da olur. Bu modelin 1650 Ti'lı hali var mı biliyor musunuz bir de konu başlangıcında attığım HP hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam anladım ama ekran kartını biraz daha iyi istiyorum en azından 1650 Ti olsa da olur. Bu modelin 1650 Ti'lı hali var mı biliyor musunuz bir de konu başlangıcında attığım HP hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hocam bu modelde Dynamic Boost var, bu sayede 2020 1650ti performansı verebiliyor. HP'yi önermem, Intel bulunan Pavillion'lar ısınma sorunlu.

Geri
Yukarı