Oyun ve müzik için kulaklık önerisi

cengizovic

Hectopat
Kulaklık alacağım oyun ve müzik odaklı. Müziği çok dinlerim. Daha doğrusu oyundan daha çok belki müzik dinlemişliğim vardır. Hemen hemen oyun ve müzik konusunda iyi kulaklık arıyorum. Biraz araştırma sonucu Razer BlackShark V2 modeli düşündüm ancak müzik konusunda yetersiz kalıyor gibi.

Kullanan arkadaşlar müzik performansını aktarabilir mi? Ben bir de genelde arka planda müzik açık şeklinde oynadığım oyunlar da oluyor. Sadece oyun oynayıp; CS:GO gibi ses kasmam gereken oyunlar da oluyor. Benim aradığım kulaklık ses kasması çok iyi olmalı ve müzik konusunda da çok iyi olmalı. Bunun için Razer BlackShark V2 yeterli olur mu? Bir de Razer'in uygulamaısndan THX açınca müziğin kötü geldiğini söyleyenler var.

Başka ne önerebilirsiniz? HyperX Alpha S gibi modeller de var ancak oyun kulaklığı konusunda iyiler ama dediğim gibi müzik dinlemeye önem veriyorum. Önerileriniz nelerdir?

Kulaklıklar müzik türüne göre bile farklı marka model tercih ediliyor, oyun için üretilen kulaklılarda müzik anlamında memnun kalmayabilirsiniz..

Bence müzik için uygun bir kulaklık alın oyunlarda custom EQ ayarı yapıp işinizi görürsünüz..
Kulaklık önerme ve ona göre satın alma işi başkasının tavsiyesi ile doğru olmaz, her insanın kulağı bir değil mümkünse deneyip test etmek en doğru seçimi yapmanızı sağlar..
Benim mükemmel dediğime sen berbat diyebilirsin..

Yeni konular

Geri
Yukarı