Oyun ve performans için en iyi Windows 7 sürümü nedir?

Yiğit Güldeş

Hectopat
Daha fazla  
Evet, konu başlığında da belirttiğim gibi oyun ve yüksek performans için en ideal, en iyi Windows 7 sürümü nedir ve yazacağınız sürümlerin ISO dosyasını da atarsanız sevinirim :)

Artı -8 Eksi
Çözüm
Arkadaşım herkes tutturmuş Windows 10. Ben 4 yıl önce Windows 7 Ultimate satın aldım kullanıyorum. Neden şunu göremiyorsunuz yeni bir işletim sistemi, yeni bir makine demek. Siz Windows 10'a geçin diyorsunuz adamın Windows 7, Windows 8, Windows 10 desteği olmayan 1.8 işlemcisi, 1 GB RAM, 80 GB HDD, 256 MB ekran kartı var. Neden bunu görmüyorsunuz? Dünyanın en iyi bilgisayarını da yapsanız bir gün gelir o da tarih olur.

Ekran kartım düşük benim Nvidia gt 220
AMD fx 4100
8GB ram sence kurunca win7 de ki gibi performansı alabilir miyim destekler mi?
Güncel işletim sistemi en sağlıklısıdır. Arkadaşımda bunun gibi bir sistem var. Onun RAM 4GB ve sıkıntısız Windows 10 Pro kullanıyor. Siz de geçmelisiniz Windows 10'a.

Güncel işletim sistemi en sağlıklısıdır. Arkadaşımda bunun gibi bir sistem var. Onun RAM 4GB ve sıkıntısız Windows 10 Pro kullanıyor. Siz de geçmelisiniz Windows 10'a.
Çok teşekkür ederim aydınlattığın için. Oyun oynuyorum ve FPS benim için çok önemli Home mi öneriyorsun yoksa Pro'mu?

Geri
Yukarı