Oyun yayınını farklı bilgisayardan yapmak

flame262626

Hectopat
Daha fazla  
Büyük yayıncılarda duyduğum üzere bu olayı merak ettim nasıl oluyor diye düşündüm fakat içinden çıkamadım, bir PC'den oyun oynarken diğer PC'den oynadığımız oyunun yayınını nasıl açarız? Lütfen yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük yayıncılarda duyduğum üzere bu olayı merak ettim nasıl oluyor diye düşündüm fakat içinden çıkamadım, bir PC'den oyun oynarken diğer PC'den oynadığımız oyunun yayınını nasıl açarız? Lütfen yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Merhaba dediğin yayıncı ZeoN olabilir. Olay şöyle yayını laptoptan veya kasadan yaparsın oyununu kasadan oynarsın ve elgato game capture veya başka marka bi game capture alman lazım oynadığın pc nin monitöründen çıkan hdmi kablosunu elgatonun hdmi girişine takarsın diğer hdmi kablosunuda elgatonun diğer hdmi girişine takarsın ve 2. taktığın hdmi kablosunun boşta kalan ucunuda oyun oynadığın ksana takarsın son olarakta elgatodan çıkan bir ucu usb diğer ucu tam ismini bilşmediğim bi giriş :D bu bilinmeyen girişi elgatoya takıp usb girişinide yayın yapmak istediğin laptoba takarsın ve obs den elgatoyu seçersin ancak şöyle sıkıntı olabilir 2 mönitör kullanıyorsan hangi monitörünü elgatoya bağladıysan onun görüntüsünü obs e verirsin ve skype dan arkadaşının webcamini felan vermen çok zor olur. Umarım anlatabilmişimdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı