Oyuna görünüş için para yatırılır mı?

Enjoyer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sizce bir oyunda görünüş almak ne kadar mantıklı? Ben kendim bayağı bir oyunda kostüm almışımdır. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bir oyuna para yatırmak salaklık gibi geliyor. Parayı verince oyunun ne amacı kalıyor? Oyunda level için para verdin Oyunun amacı level kasmaj zaten. Ama görünüş için vermektense yeni oyun almak daha mantıklı.

Bence bir oyuna para yatırmak salaklık gibi geliyor. Parayı verince oyunun ne amacı kalıyor? Oyunda level için para verdin Oyunun amacı level kasmaj zaten. Ama görünüş için vermektense yeni oyun almak daha mantıklı.

İlerleme almak değil skin almaktan bahsetmiş arkadaş sanırsam.

Sizce bir oyunda görünüş almak ne kadar mantıklı? Ben kendim bayağı bir oyunda kostüm almışımdır. Siz ne düşünüyorsunuz?
Oyundan oyuna değişir.
Cs de alıyordum hep sıkıldıkça satıp başks alıyordum pazar mantığı çok iyiydi hem de ucuzdu (Spektrum 2 kasası gelmişti ben en son oynadığımda ordan hesap edin)
Lolde saçma çünkü kendi veriyor zaten.
Valoda bekleyip o sevdiğin skin gelince almak mantıklı gibi ama çok pahalılar seçim önemli.

Valla valorant'da para vermeden de en kral silah skinlerini kullanıyorum. Alsam sadece o skini kullanırım. Öbür türlü vur vur kullan mis

Geri
Yukarı