Oyuna görünüş için para yatırılır mı?

Oyundan oyuna değişir.
Cs de alıyordum hep sıkıldıkça satıp başks alıyordum pazar mantığı çok iyiydi hem de ucuzdu (Spektrum 2 kasası gelmişti ben en son oynadığımda ordan hesap edin)
Lolde saçma çünkü kendi veriyor hep
Valoda bekleyip o sevdiğin skin gelince almak mantıklı gibi ama çok pahalılar seçim önemli.
Gayet haklısınız. Bence skin zevk meselesi. Oyundan sıkılınca alıyorsun en az 1 hafta oynatıyor.

Ben her zaman oyun içi harcamaları saçma bulmuşumdur. Zaten para verdiğim bir oyuna neden daha para ödeyeyim ya da oynanışıma etki etmeyecek bir skin için neden para vereyim?

Bence oynanış ve mod değişiyor kimisinin sıkma hissiyatı iyi oluyor kimisinin görünüşü bu da aimi etkiliyor bence. Sadece FPS oyunları içinde değil bu.

Şahsen oyuna para vereceğime oyun alırdım, başka şeyler alırdım, bağış yapardım ama oyuna para vermezdim. Eskiden veriyordum ama artık vermiyorum. Bana kalırsa boş iş. Valorant, CS:GO gibi oyunlara para yatırmak daha saçma zaten. Oynanışa falan etki etmiyor sadece tatmin.

Bazıları hak verecektir. Kağıt üzerinde bir etkisi olmasa da CS oynarken iyi bir bıçakla qq atınca cidden psikolojik olarak gaza gelip daha iyi oynama durumu olabiliyor.

Geri
Yukarı