Oyuna para yatırmak

Kanka ben yatırdım Valorant'a yaklaşık 300 400 arası bir şey tavsiyem yatırmaman çünkü sen o skinlerle de bir zaman sonra sıkılıyorsun ve yenilerini istiyorsun. Para içinde yüzmüyorsan gerek yok bence.

Hangi oyun olup olmadığı fark etmez bir oyuna para yatırmak istiyorsanız yatırın gitsin. Paramı boşa gitmiş gibi hissediyorum diyorsanız dışarıda parası olmamasına rağmen kahveye 50-100 TL verenler var. En azından sizin yatıracağınız para sizi eğlendiriyor.

Oyuna, desen gibi şeyler için para yatırmak bana saçma geliyor. DLC'ler dışında çünkü DLC'ler oyunu zenginleştiriyor fakat desen sadece göz zevkine hitap etmek amaçlı. Bir oyuna bilmem kaç TL yatıracağıma o parayla birden fazla oyunlar alırım, farklı deneyimler yaşamış olurum.
Fikrine katılmıyorum. Herkes hikayeli oyunlar oynamaktan zevk almıyor. Çok nadiren hikayeli oyun bitiririm. Çok oyunu aldığıma pişman olmuşluğum bile var. Oynarım diye alıp bitirmediğim milyon tane oyun var.

Uzun süre oynayacağım bir oyuna deneyimimi taze tutsun ve gözüme hoş gelsin diye para yatırmak > muhtemelen bitirmeyeceğim bir oyuna para yatırmak.

Oyuna, desen gibi şeyler için para yatırmak bana saçma geliyor. DLC'ler dışında çünkü DLC'ler oyunu zenginleştiriyor fakat desen sadece göz zevkine hitap etmek amaçlı. Bir oyuna bilmem kaç TL yatıracağıma o parayla birden fazla oyunlar alırım, farklı deneyimler yaşamış olurum.
Haklısınız hocam ama uzun saatler oynuyorum bazen oyunlara para yatırıyorum pişman olup satmaya çalışıyorum bende de böyle bir sorun var.

Yeni konular

Geri
Yukarı