"Oyunalisveris.com" güvenilir mi?

Mantıksız bir hareket değil mi ? Yani sadece bir oyun için Senelik 360 TL para vermek. Aşırı derece de oyun oynayan oyun kolikler için mantıklı gibi duruyor yine de. Game Pass yani bir nevi Netflix tarzında bir oyun platformu gibi galiba anladığım kadarıyla
Evet birebir öyle, eğer bir oyun için alacaksanız tavsiye etmem. Dediğim gibi içinde milyon dolarlık şirketlerden yüzlerce oyun var, teorik olarak çok kara geçiriyor.

Mantıksız bir hareket değil mi ? Yani sadece bir oyun için Senelik 360 TL para vermek. Aşırı derece de oyun oynayan oyun kolikler için mantıklı gibi duruyor yine de. Game Pass yani bir nevi Netflix tarzında bir oyun platformu gibi galiba anladığım kadarıyla
Şuan ki oyun fiyatları karşılaştırılınca bence mantıksız değil diğer türlü sadece fm22 ye 400tl vermeniz gerekir .

@ersENes öyle demeyin, içinde FIFA 21 bile mevcut. :D

Şuan ki oyun fiyatları karşılaştırılınca bence mantıksız değil diğer türlü sadece fm22 ye 400tl vermeniz gerekir .
Evet oyunkolikler için gayet mantıklı milyon oyunları sadece tek alanda oynama fırsatı veriyor
@ersENes öyle demeyin, içinde FIFA 21 bile mevcut. :D
Şu an Epic Games'e bakıyorum da kupon vermiş bana 130 TL'lik FM2022 270 TL'ye denk geliyor alınır mı sizce ?

Şu an Epic Games'e bakıyorum da kupon vermiş bana 130 TL'lik FM2022 270 TL'ye denk geliyor alınır mı sizce ?
Alınır oyunu seviyorsanız, neden alınmasın?

Yeni konular

Geri
Yukarı