Oyuncakların garip bir şekilde kaybolması

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar birden aklıma geldi kucuklugunuzden kalma oyuncaklarınıza ne oldu. Benimkiler ben büyüdükçe kendi kendine ortadan kayboldu. Cok sevdiğim bir kamyonum vardı, birkaç farklı modeli de vardı. Su an neredeler hiçbir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolapta unutulup çürümeye terk edilmiş olabilir. Belki çöp diye atılmış dahi olabilir.

Benimkiler ise kardeşime ondan da yeğenime geçti. Ama artik oyuncaklarla pek oynamıyor yeni nesil. Hepsinde tablet ve telefon. Sanal alem daha eğlenceli geliyor.

Çocukken oyuncak mağazasina girince çok ihtişamlı gelirdi, artık o eski büyüsü yok :( Artık bakıyorum çocuklara hep sanaldan oyun oynuyorlar, oyuncak alınca ne mutlu olurduk. Şimdi giriyorlar istedikleri oyunu indirip oynuyorlar.

Genelde annelerimiz artık oynamıyoruz ya da fazlalık diye atıyor. Çocuk merak edince de annesi kayboldu diyor o da küçük olduğu için inanıyor.

Bu ikisini buldum:
IMG_20191125_123252.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı