Oyuncu bilgisayarı olan neden PS5 alır?

Exclusive oyunlar için PS5 kesinlikle alınır. 30K'lık bir bilgisayarda Last of Us 2 oynayamazsınız veya GoW Ragnarok çıkınca yine PC'de oynayamazsınız. Ben de piyasa düzeldiğinde uygun fiyata bir 3070 bulursam yanında bir de PS5 almayı düşünüyorum. Şahsen hikaye tabanlı oyunları PS4'den rekabetçi oyunları bilgisayardan oynamayı tercih ediyorum.

"PC'ye kol tak, al sana konsol." tarzı yorum yapan bazı kesimler var. Onları da görmezden gelmek en doğrusu.

Merhaba. Canavar gibi oyuncu bilgisayarı toplayanların, bir de üstüne PlayStation 5 almasına anlam veremiyorum. En iyi grafikleri oyuncu bilgisayarından elde etmek mümkün ve en iyi akıcılık her daim bilgisayarda elde edilir. Konsollarda ise kısıtlı FPS ve kısıtlanmış grafik kalitesi söz konusudur. Evinde 20.000 - 30.000 TL yeni sistem toplamış birinin, yanında PlayStation 5 almasının sebebi sizce ne olabilir?

Hocam parası olan 1 değil 2 tane de alır yanına Xbox da alır yani ama bana da biraz mantıksız geliyor.
Not: Bazı oyunlar var onlar için olabilir.

Merhaba. Canavar gibi oyuncu bilgisayarı toplayanların, bir de üstüne PlayStation 5 almasına anlam veremiyorum. En iyi grafikleri oyuncu bilgisayarından elde etmek mümkün ve en iyi akıcılık her daim bilgisayarda elde edilir. Konsollarda ise kısıtlı FPS ve kısıtlanmış grafik kalitesi söz konusudur. Evinde 20.000 - 30.000 TL yeni sistem toplamış birinin, yanında PlayStation 5 almasının sebebi sizce ne olabilir?

Hem konsol hem de PC oyunu sevenler alır. Bana göre canavar gibi bir PC'n varsa PS5 almak para israfı.

Exclusive oyunlar PC’de yok ve PC oyunları daha ucuz.
PC’ye de bunu aldım.

A18E283E-6369-4DF7-83EB-0188FFE4B9E2.jpeg

İstiyorsan al.

Yeni konular

Geri
Yukarı