Bir insan neden iPad alır?

enesbull

Hectopat
Merhaba sorum başlıktaki gibi dijital sanat, grafik tasarım gibi belirli kullanım durumları dışında bana tamamen gereksiz bir ürün gibi geliyor. Etrafımda MacBook veya laptop tercih etmek yerine iPad tercih etmeye başlayan çok fazla insan oluşmaya başladı. Herhangi bir esprisini göremiyorum ben bu cihazların. Bana tamamen niteliksiz işlevsiz bir cihaz gibi geliyor, ben de 1 hafta kadar denedim iPad'i ama herhangi bir kullanım senaryosunda rakiplerinin gerisinde kalıyor, mesela kitap okumak istiyorsunuz diyelim Kindle'im çok daha işlevsel ya da diyelim ki video izlemek istiyorsunuz MacBook'um çok daha ilerisinde. Yatarak izlemek istiyorsanız yine stabilite olarak MacBook çok daha ilerisinde. Sadece kalem ile kullanma senaryosunda yani cidden dijital sanat, grafik tasarım işleriyle uğraşıyorsanız evet alınabilir bir cihaz ama çevremdeki insanlar bunun içinde kullanmıyorlar ve şunu fark ettim aldıklarından bir süre sonra ya dolaba kaldırıyorlar ya da çocuklarının eline veriyorlar IPad'i çocuk sussun diye :D Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı