Oyuncu koltuğu iade olmaz denilmesine rağmen hukuken iade edilir mi?

Bwerken

Hectopat
Makaleler
2
1626534990133.png

Arkadaşlar 2.200 TL para verip koltuk aldım gram memnun değilim. İade için bunu yazmışlar ancak burada yazan önemsiz internet alışverişi yaptığım için hukuki hakkım olabilir diye düşünüyorum. İade edebilir miyim? Yoksa burada yazıyor ve yazdıkları için iade edilemez gibi bir durum mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 1800 TL'ye aynı marka koltuğa sahibim. Rahatsız edici bir ses çıkarması dışında bir sorun yok. Bu sorunu çözmek için teknik destek ile iletişim halindeyim 1-2 içinde parça değişimi yaptım. Aynı soruna varsa düzelirse yazarım.

Bende 1800 TL'ye aynı marka koltuğa sahibim. Rahatsız edici bir ses çıkarması dışında bir sorun yok. Bu sorunu çözmek için teknik destek ile iletişim halindeyim 1-2 içinde parça değişimi yaptım. Aynı soruna varsa düzelirse yazarım.
Koltuğu sök, tüm vida ve metal parçaları makine yağıyla yağla. Sonra birleştir. Metalin metal veya sert ahşap/plastik ile temas eden yerleri yeterince yağlanmamışsa ses çıkarır. Üretimde buna dikkat etmezler bazen.
Benim koltuk da ses çıkarıyordu, söktüm yağladım makine yağıyla. Artık gram ses yok.

Koltuğu sök, tüm vida ve metal parçaları makine yağıyla yağla. Sonra birleştir. Metalin metal veya sert ahşap/plastik ile temas eden yerleri yeterince yağlanmamışsa ses çıkarır. Üretimde buna dikkat etmezler bazen.
Benim koltuk da ses çıkarıyordu, söktüm yağladım makine yağıyla. Artık gram ses yok.

Zio ücretsiz alt mekanizmasını gönderdi koltuğun bu gece veya yarın söküp takacağım. Kargo dahil her şey ücretsiz geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı