Oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
6000
Zio oyuncu koltuklari nasıl peki arkadaşlar. Sitesinde çok fazla seçenek var, içinden çıkamadım. Öneride bulunur musunuz?

Zio oyuncu koltuklari nasıl peki arkadaşlar. Sitesinde çok fazla seçenek var, içinden çıkamadım. Öneride bulunur musunuz?
Diğer firmalara göre daha tercih edilebilir. Terletmemesi için kumaş tercih edersiniz. Onun dışında arada devasa farklar olacağını düşünmüyorum. Bütçenize uygun olanı alırsınız.

Hawk ile karşılaştırma açısından 1 2 zio modeli önerir misiniz?

Çok arada kaldım. Aralarında belirleyici olarak kabul edilebilecek bir kıstas var mı acaba?

Çok arada kaldım. Aralarında belirleyici olarak kabul edilebilecek bir kıstas var mı acaba?

Fabric Deep Black-hızlı gönderim | Zio Gaming | Premium Oyuncu Koltuğu Gaming Chairs şu anda kampanya da bu ürün. %10 indirim kodu da kullanılıyorsa 5500 liraya alabilirsiniz. Bende son 2 haftadır araştırıyorum hawk kullananlar mutlaka geldiğinde bir sorunla karşılaşıyor forumda gördüğüme göre ama zio kullananlarda geldiği gibi sorunla karşılaşanları galiba hiç görmedim. Maaş yatana kadar kampanya bitmezse bende bu kampanyadaki ürünü almayı düşünüyorum.

Renk ve desenleri hariç diğer modellerden bir farkı var mı acaba? Hiç kodlu alisveris yapmadım. Kodu nereden bulabilirim ve kullanabilirim?

Son düzenleme:
Renk ve desenleri hariç diğer modellerden bir farkı var mı acaba? Hiç kodlu alisveris yapmadım. Kodu nereden bulabilirim ve kullanabilirim?
Hocam bu kampanyadaki ürüne 180 derece mekanizma ve Visco sünger ekleyip hiç birşey eklenmemiş fiyatından satıyorlar yaklaşık 600 700 liralık bir indirim olmuş oluyor yani. İndirim kodunu da sitedeki yayıncı sponsorların herhangi birinin adını girip bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam BBL diye bir kod olması lazım onu bir deneyin isterseniz ödeme kısmında.

Geri
Yukarı