Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Boyum 1.90 a yakın kilom 70 dir taş çatlasın. Ben şahsen 1453 modelini çok beğenmedim, kişisel tercih maalesef bunlar. Denemeden almamanızı tavsiye ediyorum. Ben İzmir de izbe denebilecek bir yerde bayilerini buldum ki zaten bir tek orası vardı, 1-2 defa gittiğim halde yine de emin olamadan aldım. Çünkü tamam artık alıyorum dediğim gün Sancak modeli çıktı ama onu es geçmek zorunda kaldım. Fiyat sebebi ile Epttavm üzerinden aldım ama fiziksel olarak mutlaka görmek için biraz uğraş verdim.
Ayak uzatma kısmı çok gerekli değil diyebilirim. Ayak uzattığınız zaman ağırlık sebebi ile sandalye öne doğru eğim aldığı için, istemsizce ayağınızı serbest bırakamıyorsunuz. Deri olması sebebi ile terlettiğini söyleyebilirim. Hatta yazın sonlarında aldığım koltuğun sırt bölgesine Tshirt giydirmek zorunda kaldım terletmesi sebebi ile.
Oturma kısmı zayıf mı kalmış yoksa ben zayıf olduğum için mi bilemiyorum uzun süre hareketsiz şekilde oturamıyorum, illa ki ya kalkıp tekrar oturuyorum yada sağa sola kaykılma ihtiyacı duyuyorum. Yine deri olması sebebi ile sırt desteği siz hareket ettikçe koltuğun diğer deri yüzeyi ile sürterek garc gurc sesler çıkarıyor, rahatsız edebiliyor.
Kafa desteğini ben şahsen enseme denk gelse beni daha çok rahat ettirecekmiş gibi hissediyorum ama başlık maalesef kafaya denk geliyor ve henüz öyle bir uğraş vermiş olmasam da sanıyorum kayışını komple söküp koltuğun iyice genişleyen yerine doğru indirip kayışı o şekilde sıkmaya çalışacağım.
Yani aslında çok belli belirsiz bir rahatsızlık benimkisi, 1.600 TL verdiğim üründen beklentim daha yüksekti muhtemelen.
Eğer deneme şansınız varsa, benim içimde uhde kaldı, fiziksel olarak göremedim ama Sancak modelini deneyin ve 900 küsür TL ile çözün sorununuzu.
Hatta eğer resimlerini silmediysem 1-2 resim çekmiştim firmada birkaç modelin, akşam bulup eklemeye çalışayım.
Tam bu modeli almaya karar vermiştim ki bu mesajı okudum. Sanırımı Cougar Armor oyuncu koltuğunu alacağım.

Tam bu modeli almaya karar vermiştim ki bu mesajı okudum. Sanırımı Cougar Armor oyuncu koltuğunu alacağım.
Yukarıda belirttiğim gibi koltuğu keşke almasaydım da diyemiyorum iyi ki almışım da diyemiyorum, çok beğendim de diyemiyorum hiç beğenmedim de diyemiyorum. Sorun, 1600 TL verilince beklentinin doğal olarak çok yüksek olması sanırım. Ürün görsel olarak muazzam tartışılmaz. Tekrar belirtiyorum heves olduğu için bir an önce alayım düşünesine kapılmayın, gidin dolaşın gezin araştırın bulun fiziksel olarak görmeye mutlaka çalışın almayı düşündüğünüz model ne olursa olsun.
Ben hala Sancak modelinin beni tatmin edeceğini 600 TL lik farkı boşuna ödediğimi düşünüyorum, o modeli deneme şansı bulamadığım için içimde hep bu uhde olacak.

Kesinlikle böyle bir ürünün denenmeden alınmaması gerektiği kanaatindeyim ben de fakat bulunduğum şehirde deneyebileceğim bir yer yok maalesef. :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı