Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Elohim

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba. Bir oyuncu koltuğu satın alacağım. Öncesinde hali hazırda kullanan ya da daha önce kullanmış kişilerden öneri bekliyorum. Bütçe kısıtlaması yok. 190 boyundayım ve 105 kiloyum. Özellikle xDrive marka koltuklarda omuzlara denk gelen yerde içeri doğru çıkıntılar görüyorum. Omuzlarım ve sırtım geniş, bu yüzden geriye yaslandığımda omuzlarım ileri doğru itilir mi? Böyle bir problem yaşayan oldu mu? Aynı şekilde bacaklara denk gelen yerde de var aynı çıkıntılar aşağıdaki işaretlediğim şekilde.

1573136053035.png

Dosya Ekleri

• 1573135978009.png
    1573135978009.png
    59,3 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:
Mutfak sandalyesi üstünde sabahlamamış nesil değiliz. :)

Ya hemen hemen aynıyız, bütçede kısıtlama yapmadan güzel birşey arıyorum bende günlerdir. 1.86 boy 108 kg yum bende 😁

Rampage crown 1800 tl f/p olarak cezbetti
Ama aklım dxracer king serisinde

Dxracer koltuk seçim katologunda
135kg ya kadar destek 190 boy icin en uygun koltuk olarak.

Dxracer king serisini önermiş fakat fiyat
2800tl

Black fridayde 3 5 indirim yaparlarsa
2300-2400 tl ye havada kaparım.

Ama bir sandalyeye 2800 vermekde koyuyor bütçede sorun olmasada 25-30 günlük çalışma paramiz.
Bu arada dxracer king serisi

Koltuk kolları geniş, ve fonksiyonel
Oturma yaslanma yeri de cok fonksiyonel

Dxracer kaliteside ortada ne diyorsun Alalım mi bunu?

Ya hemen hemen aynıyız, bütçede kısıtlama yapmadan güzel birşey arıyorum bende günlerdir. 1.86 boy 108 kg yum bende 😁

Rampage crown 1800 tl f/p olarak cezbetti
Ama aklım dxracer king serisinde

Dxracer koltuk seçim katologunda
135kg ya kadar destek 190 boy icin en uygun koltuk olarak.

Dxracer king serisini önermiş fakat fiyat
2800tl

Black fridayde 3 5 indirim yaparlarsa
2300-2400 tl ye havada kaparım.

Ama bir sandalyeye 2800 vermekde koyuyor bütçede sorun olmasada 25-30 günlük çalışma paramiz.
Bu arada dxracer king serisi

Koltuk kolları geniş, ve fonksiyonel
Oturma yaslanma yeri de cok fonksiyonel

Dxracer kaliteside ortada ne diyorsun Alalım mi bunu?
Benim aklım da xDrive Fırtına ve Tufan'da kaldı. Bu koltukları satan, deneyebileceğimiz bir yer var mı İstanbul'da?

Hangi koltuğu alırsanız alın sizi rahatsız edecektir. Evrensel boyutlarda üretilen bu tip modeller de sizin kilonuza ve boyunuza göre koltuk bulamazsınız..Türkiye satışlarında bildiğim yok yurt dışına bakabilirsiniz.

Hangi koltuğu alırsanız alın sizi rahatsız edecektir. Evrensel boyutlarda üretilen bu tip modeller de sizin kilonuza ve boyunuza göre koltuk bulamazsınız..Türkiye satışlarında bildiğim yok yurt dışına bakabilirsiniz.
Konuyu yanlış anlamışsınız. Benim sorunum koltuğun omuz ve sırt genişliğime uygun olup olmaması. Kaldı ki xDrive 130 kg ve 200 cm boya kadar üretim yapıyor.

1573459525409.png

Sağlam indirime girmişler 🙄 n11 de bilgin olsun
Ben pek fark göremedim fiyatta. Zaten bu civarda değil miydi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı