Oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
350
eski moden denmesine ragmen ha ilginç performansını soylersın reis
Biliyorum modeli baya bi eski ancak performansta sorun yok. Uzun süredir kulakiçi kulaklık kullandığım için alışmam gerekecek bunun dışında oyunlarda gayet keyifli zamanlar geçiriyorum. Diğer kulaklık ile arasında gerçekten fark var. Mikrofonu hala denemedim, lazım olunca artık.

Logitech Astro A10 bakabilirsiniz. İnternetten araştırdığım kadarıyla bayağı dayanıklı bir ürün. Bende almayı düşünüyorum.

Logitech Astro A10 bakabilirsiniz. İnternetten araştırdığım kadarıyla bayağı dayanıklı bir ürün. Bende almayı düşünüyorum.

Bakalım istediğim gibimiymiş :D baktım ama ben ayarlamalı olsun ıstemıyorum ayarlamakla uğraşmak istemiyorum yani
Gamepower kızaru begenmiştim ben almaya karar veresıye akdar 80TL daha artmış fıyatı 500e doğru gidiyordu en son.

Bakalım istediğim gibimiymiş :D baktım ama ben ayarlamalı olsun ıstemıyorum ayarlamakla uğraşmak istemiyorum yani.
Gamepower kızaru begenmiştim ben almaya karar veresıye akdar 80TL daha artmış fıyatı 500e doğru gidiyordu en son.

Ayarlama yerleri yağ gibi kayıyor yani ayarlamayla uğraşmıyorsunuz kafanıza taktığınızda o kendi iniyor aşağıya zaten.

Bunları seçidem gibi gibi.

Bunlardan birini seçerim herhalde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı