Reeder S19 Max Pro ROM nasıl atılır?

poyrazkaradere

Centipat
Daha fazla  
Saf Android ROM'u atsam garanti gider mi + nasıl hangi programla atılır uygun ROM'u nereden bulabilirim söyler misiniz?

Saf Android ROM'u atsam garanti gider mi + nasıl hangi programla atılır uygun ROM'u nereden bulabilirim söyler misiniz?

Fastboot ile kurabilirsiniz.

Ustam İşten Çıktım Bu Soruyla Denk Geldim Saf Rom zor olur Garantisi gider Donanımsal alanda Bozulmalar Yapar Format Atmayı dene Art Arda Eğer Olmazsa Garantiye Göndere bilirsin Yazılımsal Alanda Aldığından Beri Sorun vardır Ve Şu Anda Belli etmeye başlamıştır örnek dersek dokunmatik sorunu . aramada karşı tarafa ses gitmemesi . şarj ibresinin sabit kalması . saat göstergesinin donması gibi nedenler

Ustam işten çıktım bu soruyla denk geldim saf ROM zor olur garantisi gider donanımsal alanda bozulmalar yapar format atmayı dene art arda eğer olmazsa garantiye gönderebilirsin yazılımsal alanda aldığından beri sorun vardır ve şu anda belli etmeye başlamıştır örnek dersek dokunmatik sorunu. Aramada karşı tarafa ses gitmemesi. Şarj ibresinin sabit kalması. Saat göstergesinin donması gibi nedenler.

Bende saat ile şarj göstergesi donmuştu yeniden başlatmama rağmen düzelmemişti.

O zaman Dediğim gibi Format At Yazılım Düzetmeleri Olur Olmazsa Garanti Servisine Verebilirsin Hayırlı günler.

Şu an Senin İçin Baktımda uygun ROM yok 2 seçenek kalıyor format veya garanti

Geri
Yukarı