Oyuncu kulaklığı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Etrafta profesyonelim diye dolaşıp yanlış bilgiler veriyorsunuz. Arctis serisi 7.1'de başarılıdır. Bizzat kendim kullanıyorum. Ha diyorsun beğenmiyorum. Kapatabilirsin.

Onun dışında başarılı ClearCast mikrofonu ve patentini almış olduğu yastıkları ile Arctis serisi önermiş olduğunuz kulaklıklardan çok daha iyidir.
Ah be dostum sanırım okuduğunu tam anlayamıyorsun. Ben o mesajda arctis 3 hakkında hiçbir şey söylemedim. Orada ima ettiğim kulaklık ucuz 7.1 kulaklıklar. Eğer okuduğunu anlama sıkıntısı çekiyorsan bol bol kitap okumalısın :)

Eminim ki okuduğum kitap sayısı senin okuduğun kelime sayısından kat be kat fazladır. @astigmat13 'ün Arctis önermesine karşın o mesajı alıntılayıp "Dostum 7.1 teknolojisini kullanan uygun fiyatlı kulaklıklar da 7.1 teknolojisini tam kullanamıyor ve ses dengesizliği oluşuyor" demeniz ayrı bir muamma. Madem ona laf etmiyorsunuz niye Arctis 7.1 önerilen bir mesaja bunu yazıyorsunuz?

Eminim ki okuduğum kitap sayısı senin okuduğun kelime sayısından kat be kat fazladır. @astigmat13 'ün Arctis önermesine karşın o mesajı alıntılayıp "Dostum 7.1 teknolojisini kullanan uygun fiyatlı kulaklıklar da 7.1 teknolojisini tam kullanamıyor ve ses dengesizliği oluşuyor" demeniz ayrı bir muamma. Madem ona laf etmiyorsunuz niye Arctis 7.1 önerilen bir mesaja bunu yazıyorsunuz?
Eminim ki öyledir. Fakat ben arkadaşın nasıl marka karşılaştırması yapıyorsun mesajına karşılık söyledim onu. Evet gerçekten çok fazla kitap okumuşsun fakat boşa okumuşsun dostum.

Sanırsam tek olumlu yanınız Atatürk'ü sevmeniz. Onun dışında boşsunuz. Engellenenler listesine sizin de adınızı ekleme vakti gelmiş.

Sanırsam tek olumlu yanınız Atatürk'ü sevmeniz. Onun dışında boşsunuz. Engellenenler listesine sizin de adınızı ekleme vakti gelmiş.
Cahil ve kitap okumamış insanların genel özellikleri zorda kaldıkları zaman karşısındakine boşsunuz gibi hakaretler etmek. Her neyse isterseniz birkaç kitap önerebilirim.

Arctis 3 aldım. Kulaklığın sesi az değil. Hatta çok iyi geliyor. Mikrofonu çok kaliteli.

HyperX Cloud 2 diyenler çok yanılıyor. “Abi ben 129 TL daha verir HyperX Cloud 2 alırım sürekli kulaklık almıyorum.” Diyen varsa çok acıyorum. Çünkü 270 TL aldım Hepsiburada sitesinden ve 1 gün içinde kulaklık elime ulaştı.

Arctis 3'ün piyasaya çıkış tarihi 2017. HyperX Cloud 2 piyasaya çıktığında dolar 2 TL idi. :)
HyperX'in Sponsor olduğu o yayıncılara fazla tutulmayın. Arctis 3, 2017 Model bir kulaklık. Kendi fikrime dayalı söylüyorum; HyperX Cloud 2'nin eline bu Arctis 3 milyonlarca kez su döker.

@Jira Sana da çok teşekkür ederim. Senin yorumuna ve senin kulaklık İncelemesi'ne dayalı olarak aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı