Oyuncu kulaklığı tavsiyeleri

Mikrofon kalitesi sence nasıl, kullanımı rahat mı, konforlu mu?
Mikrofon iyi, rahatlığı fena değil.

Uzaklık alanı sanırım 20-15m, mutfağa gidip gelebiliyordum ama zaten kısa mesafe var odam arasında, o yüzden tam bir şey diyemeyeceğim.
HyperX Cloud Alpha S Gaming Kulaklık Blackout HX-HSCAS-BK/WW: Amazon.com.tr bu indirimli fiyatı ile alınmaya değer mi? Biraz garip olacak ama Arctis 7 2019'u iade ettim 1300 TL gibi bir miktar iade edilecek bu miktarı gözden çıkardım ve kaliteli bir şey almak istiyorum yine de 750 TL'ye Cloud II mi almalıyım? Cloud II ve Alpha s arasındaki öne çıkan farklar arasında bir yorum yapabilir misin?
250 TL’ye biraz daha iyi bir mikrofon ve daha kısık sesli bir kulaklık alıyorsun. Genel olarak geliştirilen bir şey görmedim.

Mikrofon iyi, rahatlığı fena değil.

Uzaklık alanı sanırım 20-15m, mutfağa gidip gelebiliyordum ama zaten kısa mesafe var odam arasında, o yüzden tam bir şey diyemeyeceğim.

250 TL’ye biraz daha iyi bir mikrofon ve daha kısık sesli bir kulaklık alıyorsun. Genel olarak geliştirilen bir şey görmedim.
bu arada benim hatam tam belirtememişim ama 65% oyun oynuyorsam 35% müzik, dizi tarzı şeylerle de vakit geçiriyorum ve FPS oyunu oynamıyorum. Cloud Flight, Cloud II, MH 650 seçeneklerinde kaldık sanırsam bunların arasından hangisi tercih edilmeli sence(eğer cloud flight istediğim tarzda bir wireless kullanımı sunuyorsa, adaptörsüz v.s. wireless olması benim için bir +)? Arctis 5 2019 hakkında ne düşünüyorsun? ve bu arada kablolu olacaksa kablosunun görece uzun olması benim için önemli wireless gibi ayağa kalkıp gezemesem de kulaklığı çıkarmadan, arkama, masamın yukarısındaki raflara v.s. ulaşmak isterim.
@enonertetanem

Son düzenleme:
Merhaba Arctis 7 2019 Edition satın aldım, memnun kalmadım yeni bir kulaklık arayışı içerisindeyim kablolu veya kablosuz mümkünse kumaş pedli(bu benim için önemli) önerilerinizi bekliyorum.

Bir genel bütçe belirtmek istemiyorum kısıtlamasın diye ama 3 aşağı 5 yukarı 1000 civarına kadar çıkabilirim.
Bu arada belirtmeyi unutmuşum özür dilerim kulaklıklığı genellikle oyun oynamak için kullanacağım ama arada müzik falan da dinliyorum, MH 752 düşünüyorum ama ses kartı problemli falan demişler gözüm korktu açıkcası ve kumaş ped olmaması bir negatif unsur daha.
Benim kendi kulaklığım oyuncu kulaklığı. Tabi istersen atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı