Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Öyle bir şansım yok ama bu fiyatta rahat olacağını düşünüyorum. Game One daha iyiyse Game Zero neden daha pahalı? Büyük ihtimal Game One alacağım.

Sesin dışarıya çıkması sizin için bir sorun değil ise One'ı alın. İlk defa açık kulaklık kullanacaksanız biraz tuhaf gelebilir fakat zamanla alışırsınız.
İkisini de amp/dac'sız kullandığınızda tam verimi alabileceğinizi düşünmüyorum. Fakat daha önce kullanmadığım için bir fikrim yok.

Sesin dışarıya çıkması sizin için bir sorun değil ise One'ı alın. İlk defa açık kulaklık kullanacaksanız biraz tuhaf gelebilir fakat zamanla alışırsınız.
İkisini de amp/dac'sız kullandığınızda tam verimi alabileceğinizi düşünmüyorum. Fakat daha önce kullanmadığım için bir fikrim yok.

Amp/dac olmadan Arctis Pro daha mı iyi acaba? Çünkü Game One’da sanal 7.1 yokmuş.

Sennheiser'ı aldığınız zaman amp/dac için de minimum 350-400 lira masraft etmeniz gerekecek. Fakat Arctic Pro'dan çok daha iyi bir deneyim sunacağını düşünüyorum.

Anakartımda sanırım ALC1220 ses yongası var onla yeterli olur mu? Bide önceki kulaklığım PUBG her yönden gelen çevresel sesleri alabiliyordum bunda öncekindeki gibi yönler algılanabiliyor mu yoksa sağ sol mu?

Anakartımda sanırım ALC1220 ses yongası var onla yeterli olur mu? Bide önceki kulaklığım PUBG her yönden gelen çevresel sesleri alabiliyordum bunda öncekindeki gibi yönler algılanabiliyor mu yoksa sağ sol mu?
ALC1220 yeterli olacaktır. Bugüne kadar denediğim hiçbir 7.1 kulaklıktan memnum kalmadım. One stereo bir kulaklık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı