Oyunculuk için para toplayan kadın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1:52

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim gönlümden hiçbir şey kopmuyor. Ne yapacağız?

Beni taşlayacaksınız ama bunda yanlış bir şey yok. Evet etik değil ama kime göre değil? Yasadışı bir şey yok. Kimsenin kafasına silah dayamıyoruz para ver diye. Şu kıza gelene kadar ne yolsuzlar dönüyor. Kız kendince bir yol bulmuş. Yaptığını onaylamıyorum ancak yapacak bir şey yok. Kimse başka birinin etik algısına göre yaşamak, iş yapmak zorunda değil.
Bunu paylaşan eleman başkalarına laf atacağına, kendisini bu duruma getirenleri suçlasın önce. Adam içten içe kıskanıyor. Neden? Kanada’ya dil okuluna gidememişmiş. Kur farkı varmışmış.

@Yararsız Üye
70 kuşağı gençler çok mu iyiydi? Birbirlerini vuruyorlardı.
Bir kuşağı suçlamadan önce onları büyütüp yetiştirenleri suçlayın.
Bizi yönetenler 2000’liler değil. Ayrıca anne baba olmak doğurmakla olmuyor. Çocuk sahibi olduysan onun arkasında tabi ki duracaksın.
Yurt dışında üniversiteli gençler dünyayı geziyorlar, kültür ediniyorlar. Bizimkiler geçinmek için gençliklerini saçma sapan işlerde yiyorlar.
O işlerden kazandığın parayı asla tam alamazsın, bankamatikten çek geri ver derler. Alsan bile bu enflasyon farkında kuş olur uçar.
Türkiye sömürü düzeninin ve hırsızlığın ülkesidir.

Son düzenleme:
60.000 $ mı? 😳 Benim yüzüm yetmez, şimdikiler bir enteresan olmuş. O kadar istiyorsan gider didinir çalışırsın, borcun altına girersin, mezun olduktan sonra da çalışıp ödersin. 60.000 dolarcık istemek de ne bileyim... Diyebilirsiniz zorla istemiyor, evet ama vicdanlara hitap etmeye çalışıyor. Sağdan sağdan diyorum...

60.000 $ mı? 😳 Benim yüzüm yetmez, şimdikiler bir enteresan olmuş. O kadar istiyorsan gider didinir çalışırsın, borcun altına girersin, mezun olduktan sonra da çalışıp ödersin. 60.000 dolarcık istemek de ne bileyim... Diyebilirsiniz zorla istemiyor, evet ama vicdanlara hitap etmeye çalışıyor. Sağdan sağdan diyorum...
Hocam geçin bunları vicdan micdan. Böyle başa böyle tarak. Ben de desteklemiyorum ama yapacak bir şey yok. Herkes bir yol bulmaya çalışıyor. Ne yapabiliriz ki? Zorla almıyor sonuçta. Bunlardan önce bizi bu hale getirenleri eleştirmek lazım.

Vicdan olayını. Burada vicdan yapacak bir şey yok. Kıza inanıyorsanız para verirsiniz, inanmıyorsanız vermezsiniz.
Sıkmayın o güzel canınızı.
Garipsemeye gerek yok. Twitch'te yayın açıp salak salak muhabbet edip birçok dilenen mevcut zaten.
Nedense onlara hiç laf etmiyoruz. Oyun fiyatları yükselirken, şirketleri savunuyorlar. Neden? Çünkü bedava promosyon alıyorlar.
Adını vermeyeyim Almanya’dan dönmüş bir yayıncı var.
Adam Almanya’da iken Türkiye’yi eleştirirken, döndükten sonra övmeye başladı. Tabi euroları biriktirdi.

Benim herhangi bir sıkıntım yok, vicdan yapılacak bir durum da var demedim. Sadece vicdanlara dokunmaya çalıştığını söyledim. Dediğim gibi sağdan sağdan yol alsın bence. 🙂

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı