Oyunda ailevi değerlerime küfür eden kişiye karşı hukuki süreç

12 yaşında değil miydin sen birader? Allah bilir ne dava gördün? Ne anan baban yargılandı. Hiçbir fikri olmayıp "eeee öyle oluyormuş" ama deyip bilgi kirliliği yapmayın.

Hayır senin hukuktan haberin yok hakim kafasına göre ceza vermemezlik yapamaz.

Dostum uğraş, ver vekaleti avukata. Onlara tebligat mı ne deniyorsa o kağıt gittiği anda avukatına ulaşıp yalvaracaklardır. E masrafları onlara kilitleyip vazgeçersin istersende yardırır mahkemeye kadar gidersin.

Diyelim ki sonuna kadar uğraştım, yaptığım masrafın vs. kat kat daha fazlasını alır mıyım?
Karşıdaki kişi çocuksa bir şeyler kazanma ihtimaliniz yok gibi bir şey. Yetişkin bireyse bilemiyorum. Ama hayalettiğiniz gibi aman aman bir para kazanmazsınız.

Karşıdaki kişi çocuksa bir şeyler kazanma ihtimaliniz yok gibi bir şey. Yetişkin bireyse bilemiyorum. Ama hayalettiğiniz gibi aman aman bir para kazanmazsınız.

12 yaş üstü herkesin cezai ehliyeti var ayrıca oyuna bilgilerini yetişkin gibi girdiyse daha fazla ceza yer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…