Oyunda ailevi değerlerime küfür eden kişiye karşı hukuki süreç

Troll olsun diye ismimin başına klan tagı koymuştum. İsmim "AKParti kajizoN" olarak gözüküyordu. AK Partili hanzo o***** e****ı seni ciddiye bile almam Ak Partili falan dedi. Buradan bir şey çıkar mı mesela?
Cidden adamın açığını aramak kadar saçma bir şey yok. Bırakın abi, Allah aşkına. Bırakın sovsun o herif istediği kadar, "git kudur af kur" desen o herif susup delirecek zaten. Niye bu kadar zorladiniz ki?

Hocam her küfredene dava açacaksak o zaman mahkemeleriniz bitmez sonunda yorulan siz olursunuz ve gereksiz stres yaşarsınız.
Hocam farkındayım fakat ben sadece bu arkadaşa biraz sinir olduğum için bu kadar üzerinde duruyorum. Eğer mümkün ise para cezası veya ne cezası oluyorsa olsun farketmez bir türlü ceza almasını istiyorum. Ama atılan yorumlara göre ceza alması pek mümkün değil gibi gözüküyor.

Hocam farkındayım fakat ben sadece bu arkadaşa biraz sinir olduğum için bu kadar üzerinde duruyorum. Eğer mümkün ise para cezası veya ne cezası oluyorsa olsun fark etmez bir türlü ceza almasını istiyorum. Ama atılan yorumlara göre ceza alması pek mümkün değil gibi gözüküyor.

Dava aç kanıtlarınla ve her suçla mahkeme ilgilenmek zorunda ama yine de 1 2 yıl sürer bu şahıslara dava açmazsanız cesaretlenirler kesinlikle dava açmalısınız tazminatta alırsınız.

Dava aç kanıtlarınla ve her suçla mahkeme ilgilenmek zorunda ama yine de 1 2 yıl sürer bu şahıslara dava açmazsanız cesaretlenirler kesinlikle dava açmalısınız tazminatta alırsınız.
Hayır, takipsizlik verir şak diye kapatır davayı, ha çok taktı ise açar.

Hatta eskiden 90'li yıllarda bu iş daha komikti. "Tebligat ulaşmıyor" diye dava kapanırmış.

Mahkeme yasalara uygun karar vermek zorunda kanıtlarla düzgün idaalarla açsa şikayet edilen şahıs ceza alır tazminatta öder.
12 yaşında değil miydin sen birader? Allah bilir ne dava gördün? Ne anan baban yargılandı. Hiçbir fikri olmayıp "eeee öyle oluyormuş" ama diyip bilgi kirliliği yapmayın.

Geri
Yukarı