Oyunda ailevi değerlerime küfür eden kişiye karşı hukuki süreç

Yav dayı millet insan öldürüyor serbest kalıyor bu mahkemelerde davalarda. Sen neyin derdindesin peşindesin? Sana nereden geliyor Türkiye'de hukuka olan bu inanç ben anlamıyorum ki. Ya hadi dünyanın en iyi hukuk düzenine sahip olsun bu ülke, böyle boş çoluk çocuk işler için mahkemeleri savcıları hakimleri bir ton işin arasında meşgul etmek ne kadar doğru? Milletin canı burnunda oturma organından soluyor zaten herkes. Memleket ne hale gelmiş sen bir veledin sana küfretmesi derdindeysen Allah sana akıl fikir versin kardeşim.

Yav dayı millet insan öldürüyor serbest kalıyor bu mahkemelerde davalarda. Sen neyin derdindesin peşindesin? Sana nereden geliyor Türkiye'de hukuka olan bu inanç ben anlamıyorum ki.
Yahu maksimum 1 ay oldu, bu ülkede IŞİD teröristi serbest kaldı ya. Yazın haberlere çıkar zaten. Şaka gibi, teröristin silahları ele geçirdik diye saldılar adamı.

Dava açabiliyorsan kesinlikle aç, yok unutacaksın yok herkes küfür ediyor gibi şeyler olayı basite indirgemeye çalışıyor.

Şu an küfürü basite indirgiyoruz yolda giderken ananıza veya bacınıza söven tipler ortaya çıkacak,
Bak kadına şiddet olayını basite indirgediler bir sürü masum kadın durduk yere öldürülüyor, dava açsa ne olacak dava açıyor karakola gidiyor barıştırılıyor.

Bu halkın eğitime disipline ihtiyacı var. Hukuk bu yüzden var, adam mahkemeler bu işe güler diyor ya.

Yav dayı millet insan öldürüyor serbest kalıyor bu mahkemelerde davalarda. Sen neyin derdindesin peşindesin? Sana nereden geliyor Türkiye'de hukuka olan bu inanç ben anlamıyorum ki. Ya hadi dünyanın en iyi hukuk düzenine sahip olsun bu ülke, böyle boş çoluk çocuk işler için mahkemeleri savcıları hakimleri bir ton işin arasında meşgul etmek ne kadar doğru? Milletin canı burnunda oturma organından soluyor zaten herkes. Memleket ne hale gelmiş sen bir veledin sana küfretmesi derdindeysen Allah sana akıl fikir versin kardeşim.

Yahu maksimum 1 ay oldu, bu ülkede ışid teröristi serbest kaldı ya. Yazın haberlere çıkar zaten. Şaka gibi, teröristin silahları ele geçirdik diye saldılar adamı.

Hayır her suçun cezası çektirilmelidir siz önemsemeyecekseniz önemsemeyin ama mahkemeler ilgilenmek zorunda ve cezada tazminatta alır davadan.

Hayır her suçun cezası çektirilmelidir siz önemsemeyecekseniz önemsemeyin ama mahkemeler ilgilenmek zorunda ve cezada tazminatta alır davadan.
Normalde öyle olmalı evet, ama olmuyor işte. Bizi "küfür etmeyi mubah ve sevap" sanan şahıslar olarak görmeyin, en çok adalet ve hukuğu mağdur ister.

Normalde öyle olmalı evet, ama olmuyor işte. Bizi "küfür etmeyi mubah ve sevap" sanan şahıslar olarak görmeyin, en çok adalet ve hukuku mağdur ister.

Hayır uğraşırsan ve haklıysa her davadan sonuç alınır dava açmadan hareket edip aman canım katiller serbest kalıyor dersek hukuk yok olur ve anarşizm başlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı