Oyunda ailevi değerlerime küfür eden kişiye karşı hukuki süreç

Açsana dava o zaman 🙃 Ula çocukca olan size sövmesi değilde alınmanız, hadi size sövünce siz cidden ciddiye alıyorsunuz ya şaşıyorum 😂 Şurada kaç kişi dava açtı ? Kaç kişi ceza aldı 🙃 Aynen hocam hayatın acı gerçekleri işte büyü az :)
Tüh ya şimdi bana sanaldaki gerçek olmayan bi şahsiyet hakaret etti aileme küfür etti yanına kâr kalmamalı.

Kimse kusura bakmasın ama sizin zamanınız buna uğraşacak ve bunları takacak kadar önemsizse siz bilirsiniz. Şahsen trajikomik yani, karşıdaki zavallı kişilik olduğunu görüyorum, daha üstün olduğumu görüyorum, hem küfür ettiği için kudururken eğleniyorum, zevk alıyorum falan. Bilmem ben şahsen harbi hakaret ve küfürden zevk alıyorum iyi oynadığım için😂 Çocukca çünkü ne bileyim 🙃

Sana karşı edilmiş küfürleri istediğin gibi karşılayabilirsin. Ancak başka insanlar bundan rahatsız olabilir. Kanunlar açık ve net; bir kimsenin onur, şeref ve haysiyetini rencide edebilecek fiil veya isnatları suç saymış ve 3 aydan 2 yıla kadar hapis veya adli para cezası öngörmüş. Sen şikayet etmeyebilirsin, ama bir başkası şikayet edebilir. Bu kadar basit.

Kendini üstün görmen, küfürden zevk alman sadece seni ilgilendirir. Ama bu başlıkta alakasız şeyler. Yaşını bilmiyorum, ancak yazdıklarından bir tahminim var. Neyse, sen hayatını bildiğin gibi yaşa. Sadece yaşça büyüğün olarak şunu söyleyeyim; sokakta karşı karşıyayken kimseye söylemeyeceğin şeyleri, internette hiç söyleme. Çünkü; söz uçar, yazı kalır.

CS:GO'da 41 vurduğum maçta karşıdaki takım beni hile sandı. Oyun içinden sürekli olarak ailevi değerlerime hakaret etti. En son o küfür edenlerden birisini lobiye çağırdık hile olmadığımı kanıtlamak için. Lobiye gelir gelmez başta bana olmak üzere ve 2 arkadaşıma daha sesli olarak ailevi değerlerime vs. küfürler etmeye başladı. Ama öyle bir küfür ediyor ki sanki oyunda değil de gerçekte ateş etmişim gibi. Tüm maçın ve lobideki küfürlerinin kayıtları var. Bu kaydı daha yeni bir abimle izledim bana ne duruyorsun dava aç para kazanırsın vs. dedi. Şimdi bu kişiyle benim uğraşmam durumunda sonucu ne olur? Anlayanlar yardımcı olabilir ise sevinirim.

(Bana küfür eden kişinin adını soyadını, ByNoGame hesabını, IBAN numarasını, kendisinin ve aile fertlerinin bazılarının sosyal medya hesaplarını biliyorum)
Aga bence uğraşma çocuk korkmuştur şimdi sal gitsin bu korkudan sonra birdaha yapmaz bence. Tabi beyni varsa

Yani şu ana kadar bende çok ailevi küfür yedim aslında hakketim şeyy çünkü Zula'da +6 set kulland... 🤣😂. yani o kötü söz için ailesini utandırma Yiğit'lik sende kalsın.

CS:GO'da 41 vurduğum maçta karşıdaki takım beni hile sandı. Oyun içinden sürekli olarak ailevi değerlerime hakaret etti. En son o küfür edenlerden birisini lobiye çağırdık hile olmadığımı kanıtlamak için. Lobiye gelir gelmez başta bana olmak üzere ve 2 arkadaşıma daha sesli olarak ailevi değerlerime vs. küfürler etmeye başladı. Ama öyle bir küfür ediyor ki sanki oyunda değil de gerçekte ateş etmişim gibi. Tüm maçın ve lobideki küfürlerinin kayıtları var. Bu kaydı daha yeni bir abimle izledim bana ne duruyorsun dava aç para kazanırsın vs. dedi. Şimdi bu kişiyle benim uğraşmam durumunda sonucu ne olur? Anlayanlar yardımcı olabilir ise sevinirim.

(Bana küfür eden kişinin adını soyadını, ByNoGame hesabını, IBAN numarasını, kendisinin ve aile fertlerinin bazılarının sosyal medya hesaplarını biliyorum)
kanka diyelim yaptın hadi tamam için rahat edicek mi dava açıp para kazanınca altı üstü bir oyun ve sen kimsenin ailesine sövmedin mi yane bence boşver uğraşma kendin de yaptın illaki sonuçta

Kanka diyelim yaptın hadi tamam için rahat edecek mi dava açıp para kazanınca altı üstü bir oyun ve sen kimsenin ailesine sövmedin mi yane bence boş ver uğraşma kendin de yaptın illaki sonuçta.

Bu ciddi bir şey ve ders alınması gerekiyor.

Öyle şeyler o kadar basit olsaydı Minecraft sunucuları sayesinde açtığım davalarla milyoner olmuştum.

Bu ciddi bir şey ve ders alınması gerekiyor.
Ders alması gerekiyor gerekiyor olmasına ama dava mava pek uğraşılmaya değmez. Pek fazla bir şey olacağını sanmıyorum. Benim kendi tekniklerim var artık. Dava ile uğraşmayıp kendi taktiklerin ile karşı tarafı bir daha ağzından en ufak kötü söz çıkmayacak şekilde korkutabilirsin. Altını ıslatır.

Öyle şeyler o kadar basit olsaydı Minecraft sunucuları sayesinde açtığım davalarla milyoner olmuştum.

Ders alması gerekiyor gerekiyor olmasına ama dava mava pek uğraşılmaya değmez. Pek fazla bir şey olacağını sanmıyorum.

Değer ama alacağı maksimum para 6000TL.

Değer ama alacağı maksimum para 6000TL.
Hiç alamaz. Cidden boşuna uğraşmayın. Tecavüzcüler, Eşini öldürenler, annesinin kafasını kesip camdan aşağıya fırlatanlar olup para cezası bile vermeden sokağa salınıyorken küfür eden birine bir şey olacağını zannetmiyorum.

Hiç alamaz. Cidden boşuna uğraşmayın. Tecavüzcüler, eşini öldürenler, annesinin kafasını kesip camdan aşağıya fırlatanlar olup para cezası bile vermeden sokağa salınıyorken küfür eden birine bir şey olacağını zannetmiyorum.

Ceza alır düzgünce dava ederse.

Sana karşı edilmiş küfürleri istediğin gibi karşılayabilirsin. Ancak başka insanlar bundan rahatsız olabilir. Kanunlar açık ve net; bir kimsenin onur, şeref ve haysiyetini rencide edebilecek fiil veya isnatları suç saymış ve 3 aydan 2 yıla kadar hapis veya adli para cezası öngörmüş. Sen şikayet etmeyebilirsin, ama bir başkası şikayet edebilir. Bu kadar basit.

Kendini üstün görmen, küfürden zevk alman sadece seni ilgilendirir. Ama bu başlıkta alakasız şeyler. Yaşını bilmiyorum, ancak yazdıklarından bir tahminim var. Neyse, sen hayatını bildiğin gibi yaşa. Sadece yaşça büyüğün olarak şunu söyleyeyim; sokakta karşı karşıyayken kimseye söylemeyeceğin şeyleri, internette hiç söyleme. Çünkü; söz uçar, yazı kalır.
Hayrola bilader benim yaşımı sorgulamak senin ne haddine ki bana ders veriyorsun ? Hani eğer ki yaşca büyük olduğunu düşünmen sana bana öğüt verme hakkını doğuruyorsa vay halimize. Yazılanlarında nasıl uçtuğunu iyi bilirim.
Buyur kardeşim bu tarz işlerle uğraşacak zamanın varsa diyorum ben sana, kusura bakmayın ama benim zamanım kıymetli. İsteyen istediğini yapar isteyende şikayet eder. Şu zamana kadarda o kadar fazla şikayet arasından sadece bir ikitanesinin gerçekten cezalandırıldığını gördüm. Kvkk kapsamında özellikle bu tarz platformlarda neredeyse yüzde yüz sahte kişilikler oluşabildiğinden bu durum ortaya çıkıyor. Neyse hocam ne diyip demeyeceğim sadece beni ilgilendirir, bende diyeceklerimi gayet iyi biliyorum. Küfür ve hakaret edecek kadar aciz insanlarıda hani bu kadar değer vermeniz konusunda siz bilirsiniz. Anlattıklarımda tam bu konuyla ilgiliydi ama neyse :)

Yeni konular

Geri
Yukarı