Oyunda ailevi değerlerime küfür eden kişiye karşı hukuki süreç

Hayrola birader benim yaşımı sorgulamak senin ne haddine ki bana ders veriyorsun? Hani eğer ki yaşca büyük olduğunu düşünmen sana bana öğüt verme hakkını doğuruyorsa vay halimize. Yazılanlarında nasıl uçtuğunu iyi bilirim.
Buyur kardeşim bu tarz işlerle uğraşacak zamanın varsa diyorum ben sana, kusura bakmayın ama benim zamanım kıymetli. İsteyen istediğini yapar isteyende şikayet eder. Şu zamana kadar da o kadar fazla şikayet arasından sadece bir ikitanesinin gerçekten cezalandırıldığını gördüm. KVKK kapsamında özellikle bu tarz platformlarda neredeyse yüzde yüz sahte kişilikler oluşabildiğinden bu durum ortaya çıkıyor. Neyse hocam ne deyip demeyeceğim sadece beni ilgilendirir, bende diyeceklerimi gayet iyi biliyorum. Küfür ve hakaret edecek kadar aciz insanları da hani bu kadar değer vermeniz konusunda siz bilirsiniz. Anlattıklarımda tam bu konuyla ilgiliydi ama neyse :)

Sahte hesapda olsa tespit edilebiliyor.

Sahte hesapda olsa tespit edilebiliyor.

Hocam forumda örnek gösterin buyurun diyorum ben size, şirketler KVKK kapsamında bilgi veremiyor. İncik cıncık edip siz farklı platformlar üzerinden aynı kullanıcı derinlemesine araştırma yaparsanız bulabilirsiniz zaten ben bir şey demiyorum. Ama onlarında pek ceza aldığını görmedim 3 mesajdır anlatmaya çalıştığım şey gözünüzü seveyim niye değerli zamanınızı bu tarz işlere harcayasınız ki.

Hocam forumda örnek gösterin buyurun diyorum ben size, şirketler KVKK kapsamında bilgi veremiyor. İncik cıncık edip siz farklı platformlar üzerinden aynı kullanıcı derinlemesine araştırma yaparsanız bulabilirsiniz zaten ben bir şey demiyorum. Ama onlarında pek ceza aldığını görmedim 3 mesajdır anlatmaya çalıştığım şey gözünüzü seveyim niye değerli zamanınızı bu tarz işlere harcayasınız ki.

1. bilgi vermek zorundalar 2. herkese şu şahıs hakaret etti sosyal medyadan ceza aldı diye habermi yapacak resmi gazetede'mi yayınlanacak?

Şu konuya 11 sayfa yorum yazılmış. Yazanların yarısından fazlası konu sahibine gaz vermiş dava aç diye. Küfüre belki sessiz durulmamalı, adam içten içe sinir oluyordur olabilir var böyle insanlar. Ama buradaki asıl amaç para kazanabilir miyim olmuş. Kaçınız ailevi değerlerinize söven birini mahkemeye verip ondan para kopardınız ki bu kadar gaz veriyorsunuz anlamış değilim. Başka ülkeleri bilmem ama bu ülkede bundan daha ciddi davalar bile uzun ve sonuçsuz kalabiliyorken bu konu için bu kadar dava aç diye milletin gaz vermesini anlamıyorum. Bunu bazı dava dosyalarını yakından izlemiş biri olarak söylüyorum uğraşmaya hiç değmez. Herkes bunun altına gene yazar boşver bunları sen aç davanı, adam korkudan gebersin, aklı başına gelsin dese de kimse uğraşmaz. Konuya faydalı bir şeyler yazmak isteyen varsa da bunu deneyimlemiş birinin yazması en makul olanı. Gerisi fasa fiso.

Şu konuya 11 sayfa yorum yazılmış. Yazanların yarısından fazlası konu sahibine gaz vermiş dava aç diye. Küfüre belki sessiz durulmamalı, adam içten içe sinir oluyordur olabilir var böyle insanlar. Ama buradaki asıl amaç para kazanabilir miyim olmuş. Kaçınız ailevi değerlerinize söven birini mahkemeye verip ondan para kopardınız ki bu kadar gaz veriyorsunuz anlamış değilim. Başka ülkeleri bilmem ama bu ülkede bundan daha ciddi davalar bile uzun ve sonuçsuz kalabiliyorken bu konu için bu kadar dava aç diye milletin gaz vermesini anlamıyorum. Bunu bazı dava dosyalarını yakından izlemiş biri olarak söylüyorum uğraşmaya hiç değmez. Herkes bunun altına gene yazar boş ver bunları sen aç davanı, adam korkudan gebersin, aklı başına gelsiin dese de kimse uğraşmaz. Konuya faydalı bir şeyler yazmak isteyen varsa da bunu deneyimlemiş birinin yazması en makul olanı. Gerisi fasa fiso.

1. uğraşılar suç 2. çok fazla para vermezler dava tazminatından 3. dava açıldığında duruşmata gitmek bile bir derstir korkudan oyuna bile giremez.

1. uğraşılar suç 2. çok fazla para vermezler dava tazminatından 3. dava açıldığında duruşmata gitmek bile bir derstir korkudan oyuna bile giremez.
Dava 50 kere ertelensin de ben o zaman göreyim sizi uğraşılır mı uğraşılmaz mı. Siz birisini dava ettiyseniz buyrun anlatın deneyimlerinizi.

Dava aç diyen asosyal arkadaşlara sesleniyorum. Devlet bu arkadaşı elinin tersiyle iter bir de arkasından güler. Dava aç demek kolaydır hukuki süreçler için hem arkadaşa para hem de sabır gerekli açıkçası 2-3 küfür için 5-10 bin TL para kaybetmeyi saçmalık olarak buluyorum. Hadi harcamaya kararlısınız devlet bu davaya bakmayacaktır bile hakimlerin önünde milyonlarca önemli konu var sizin ufak tefek sanal ortamdaki küfür davanıza bakmayacaktır.

Dava 50 kere ertelensin de ben o zaman göreyim sizi uğraşılır mı uğraşılmaz mı? Siz birisini dava ettiyseniz buyurun anlatın deneyimlerinizi.

Dava aç diyen asosyal arkadaşlara sesleniyorum. Devlet bu arkadaşı elinin tersiyle iter bir de arkasından güler. Dava aç demek kolaydır hukuki süreçler için hem arkadaşa para hem de sabır gerekli açıkçası 2-3 küfür için 5-10 bin TL para kaybetmeyi saçmalık olarak buluyorum. Hadi harcamaya kararlısınız devlet bu davaya bakmayacaktır bile hakimlerin önünde milyonlarca önemli konu var sizin ufak tefek sanal ortamdaki küfür davanıza bakmayacaktır.

1. mahkeme dava seçemez 2. bu davalarda avukat zorunlu değildir bu kadar masraflı değildir ve uzun sürer ama uğraştırır ama iyi sonuç alınır.

1. mahkeme dava seçemez 2. bu davalarda avukat zorunlu değildir bu kadar masraflı değildir ve uzun sürer ama uğraşırsanız iyi sonuç alırsınız.
Tamam dostum konu sahibinin yeni ekran kartı hayırlı olsun o zaman. Bu kadar eminsen tartışmaya gerek yok, gitsin versin davaya.

1. mahkeme dava seçemez 2. bu davalarda avukat zorunlu değildir bu kadar masraflı değildir ve uzun sürer ama uğraşırsanız iyi sonuç alırsınız.

Devlet 18 yaşındaki bireylere avukat tahsis ediyor. Davacı kişi dava açarken belli bir miktar para vererek dava açıyor. Dosya öncelikle hukuk mahkemesine gidiliyor ardından işleme konuluyor sizin bu küfür olayı sizce devlet için önemli bir dosyamı tabii Ki'de değil. Devlet uğraşmaz 1 yıl bekletir sonra takipsizlik verir olaya arkadaşın dava açmak için verdiği parada boşuna gider konu hakkında bilmeden yorum yapmayın hocam arkadaşı gaza getirmeyin.

Geri
Yukarı