Oyunda hakaret eden kişiye dava açılır mı?

houmera

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Freelance Grafiker
Resit degilim oncelikle. Valorant'ta icerik uretmek icin "1plat vs 3demir" yapiyordum (yani kayittaydim) sonrasinda 2 Demir preymis ve trolluyorlarmis. benim anneme, bana, kutsal degerlere hatta Ataturk'e bile kufrettiler 10 yasinda cocuklar. Elimde tam kayit var. Dava acabilir miyim?

Resit degilim oncelikle. Valorant'ta icerik uretmek icin "1plat vs 3demir" yapiyordum (yani kayittaydim) sonrasinda 2 demir preymis ve trolluyorlarmis. Benim anneme, bana, kutsal degerlere hatta Atatürk'e bile kufrettiler 10 yasinda çocuklar. Elimde tam kayit var. Dava acabilir miyim?

Hocam dava masrafı vesaire vesaire Allah'tan akıllarını kullanmalarını dileyin reportlayın geçin.

Resit degilim oncelikle. Valorant'ta icerik uretmek icin "1plat vs 3demir" yapiyordum (yani kayittaydim) sonrasinda 2 demir preymis ve trolluyorlarmis. Benim anneme, bana, kutsal degerlere hatta Atatürk'e bile kufrettiler 10 yasinda çocuklar. Elimde tam kayit var. Dava acabilir miyim?

Ama deliliniz var uğraşacak vakit ve para varsa neden olmasın.

Ceza ehliyetleri bulunmadığından sana maddi bir zarar vermedikleri sürece dava açman bir işe yaramaz. Bir de dava et falan diyenler olmuş. 🤣

Senin velin hocam. Annen baban açabilir bence.
Hayir onu anladim da onlar napacak 10 yasinda falan gibiydi sesi.

Ceza ehliyetleri bulunmadığından sana maddi bir zarar vermedikleri sürece dava açman bir işe yaramaz. Bir de dava et falan diyenler olmuş. 🤣
bu konulari bilmedigimden konu actim. Aileleri tazminat falan odemez mi mesela?

Yeni konular

Geri
Yukarı