Oyunda hakaret eden kişi dava edilir mi?

Mustafa kürşat

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Valorant oynarken oyunuma bir varlık geldi. 14 yaşındaki çocuğa demediğini bırakmadı annesini tecavüz edeceğini adresini vermesini istedi. Bu küçük çocuk yetimmiş. Benim bu çok ağırıma gitti. Riot'a ticket attım anlattım her şeyi. Bu insan müsvettesine dava açabilir miyim? Veya ne gibi yaptırımlar uygulayabilirim?

SS aldın mı? Ama uğraşmana gerek yok onlar 1tane değiller. Benim de başıma çok geliyor sonra Discord'da ifadelerini alıp biraz korkutuyorum diyebilirim. Discord çağırın gelmezse sizde tersine korktun mu vs şeyler söyleyin o an chati mikrofonu her şeyi kapatır.

İsityorsan biraz uğraşabilirsin ama çok bir şey olacağını sanmıyorum ama ne yazık ki böyle durumlar fazlasıyla oluyor keşke böyle işler yapanlara keşke bir ceza gelse.

Bir de aşırı takacaklarını zannetmiyorum elinizde bir kanıt yoksa. Polisler ettiğim küfürleri yazarken bu kadar da sövülür mü falan diye amirleriyle kahkaha atmışlardı. Elinizdeki kayıtta din, dil, ırk, cinsiyet gibi değerlere hakaret yoksa en fazla mahkemeye 1 duruşma çıkar davayı düşürürler veya 1 hafta sosyal hizmet cezası verirler.

Hocam napayım harita split, b dolu takım arkadaşlarım öldü hepsi, aldım spike ı A ya kaçıyorum mid de adam gördüm buckyle bayağı öldürdüm sonra işte raporlayın spikeyi kurmuyor falan dedi chatten küfür etti falan, raporladım bende zoruma gitmedi açıkçası, takımda 2. idim.

Yeni konular

Geri
Yukarı