Oyunda RX 580 80-85 derece oluyor

Aynı sorunu yaşayan bir sürü kişi var aynı kartta bence kartı değiştirmeniz gerekli.

Hocam kart sıkıntılı olabilir, tam bilmiyorum ancak kasa hava almıyor. Her tarafı kapalı. Ya kasa değişmesi lazım ya da kasanın yan kapağını açarak kullanmalı. Kart değiştirmeye gerek yok.

O kasanın hava alacak yeri çok az hocam, yan kapağı açarak kullanabilirsiniz.

Hocam dediğinz sanırım işe yaradı .Kasanın yan kapağını açtım 80 Dereceyi görmedim en fazla 70-75 derece arasında gidip geliyor bu sayılar hala normal mi peki

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    122,1 KB · Görüntüleme: 27
Kartınızın soğutması iyi değil. Kasanızın hava akışı da pek iyi sayılmaz. Bence Sapphire'ın RX 580 modelini alın ve de önü mesh bir kasa alın.

Kartınızın soğutması iyi değil. Kasanızın hava akışı da pek iyi sayılmaz. Bence Sapphire'ın RX 580 modelini alın ve de önü mesh bir kasa alın.

Sorunun sebebi kasa. Bu kadar. Bakın kasanın yan kapağını açınca sıcaklıklar nasıl da düşmüş. Siz ise takmışsınız ekran kartı da ekran kartı. Kafasına göre değiştiremez ekran kartını. Masraflı bir iş sonuçta.
Tamam hocam çok sağ olun, ama son bir sorum olacak size. Arada sırada 2 dakikada bir 76-77 gördüm bu çok arada oluyor bu sorum çıkartır mı?

Sıcaklıklar arada çıkabilir hocam bu çok sorun değil. Aslında 80 derece bile çok sıkıntı değil. 85 ve üstü sıkıntılı oluyor. Yani sizin 70-75'lerde dolaşması gayet normal. Eğer bütçeniz el verirse bir ara kasanızı değiştirmenizi öneririm.

Sorunun sebebi kasa. Bu kadar. Bakın kasanın yan kapağını açınca sıcaklıklar nasıl da düşmüş. Siz ise takmışsınız ekran kartı da ekran kartı. Kafasına göre değiştiremez ekran kartını. Masraflı bir iş sonuçta.

Sıcaklıklar arada çıkabilir hocam bu çok sorun değil. Aslında 80 derece bile çok sıkıntı değil. 85 ve üstü sıkıntılı oluyor. Yani sizin 70-75'lerde dolaşması gayet normal. Eğer bütçeniz el verirse bir ara kasanızı değiştirmenizi öneririm.
Tamam hocam çok teşekkür ederim.Kasa içinde paramı biriktirmeye başlarım sağolun.

Geri
Yukarı