Oyundayken ekran gidip geliyor

mygunay50

Hectopat
Şimdi arkadaşlar ben yeni sistem topladım sistem elime daha dün geldi AMD Ryzen 2600 RX 590 Sapphire Nitro+ olanı Gigabyte B450M S2H 8 GB RAM bir de AOC monitör aldım 24 inç. İlk yaptığım şey LOL'ü yüklemek oldu, antrenman modunu açtım klavye ve fareye alışmak için orada seçenekler var istediğin yere ışınlan vb. ışınlan deyince monitörden ( ses çıkışı monitörden şu an) tık diye ses geldi ve ekran siyah olup geri düzeldi, tekrar ışınlan dediğimde olmadı ama 1 dakika sonra ışınlan deyince gene oldu, alt Tab yaparken de tık diye bir ses geliyor ben anlayamadım? :D derdimi de anlatabildim mi bilmiyorum :D input not Support diyor monitör? Acaba taktığım Power kablosu mu yetersiz geliyor? Ya da akım kontrollü priz aldım onla alakası olabilir mi?
Ekran kartı driver yüklü olmayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi arkadaşlar ben yeni sistem topladım sistem elime daha dün geldi AMD Ryzen 2600 RX 590 Sapphire Nitro+ olanı Gigabyte B450M S2H 8 GB RAM bir de AOC monitör aldım 24 inç. İlk yaptığım şey LOL'ü yüklemek oldu, antrenman modunu açtım klavye ve fareye alışmak için orada seçenekler var istediğin yere ışınlan vb. ışınlan deyince monitörden ( ses çıkışı monitörden şu an) tık diye ses geldi ve ekran siyah olup geri düzeldi, tekrar ışınlan dediğimde olmadı ama 1 dakika sonra ışınlan deyince gene oldu, alt Tab yaparken de tık diye bir ses geliyor ben anlayamadım? :D derdimi de anlatabildim mi bilmiyorum :D input not Support diyor monitör? Acaba taktığım Power kablosu mu yetersiz geliyor? Ya da akım kontrollü priz aldım onla alakası olabilir mi?
PSU ne? DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın. Guncel olan sürümü daha önce indirip internet bağlantısını keserek yükleyiniz. Nevşehirli mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu deneyebilirsin. Yalnız yaparken windows updateyi kapatman gerek yoksa windows kendisi ekran kartı sürücüsünü kurmaya çalışıyor.

Sharkoon shp v2 atx 2.3 power supply 80 plus 650 w.
Dedigimi yap bir gene aynısı olacak mi?

Dedigimi yap bir gene aynısı olacak mi?

ustat sağolasın hdmı yerine display port taktım düzeldi :D benim suçum bi arkadaş yardımcı oldu özelden Niğdeliyim bu arada Allah razı olsun.

Geçmiş olsun. 50 görünce 😂 Niğde'de bizim 😂.
ustat sağolasın hdmı yerine display port taktım düzeldi :D benim suçum bi arkadaş yardımcı oldu özelden Niğdeliyim bu arada Allah razı olsun.
Hocam aynı sorun bende de var nasıl sorunu çözdün açıklar mısın?
Nevşehir de bizim kardeş :D
Başkan ben bu tecnophata hiç alışamadım da sana özelden birşey sormak istiyorum tabii müsaitsen nasıl soracağım?

Son düzenleme:
Şimdi arkadaşlar ben yeni sistem topladım sistem elime daha dün geldi AMD Ryzen 2600 RX 590 Sapphire Nitro+ olanı Gigabyte B450M S2H 8 GB RAM bir de AOC monitör aldım 24 inç. İlk yaptığım şey LoL'ü yüklemek oldu, antrenman modunu açtım klavye ve fareye alışmak için orada seçenekler var istediğin yere ışınlan vb. ışınlan deyince monitörden ( ses çıkışı monitörden şu an) tık diye ses geldi ve ekran siyah olup geri düzeldi, tekrar ışınlan dediğimde olmadı ama 1 dakika sonra ışınlan deyince gene oldu, Alt Tab yaparken de tık diye bir ses geliyor ben anlayamadım? :D derdimi de anlatabildim mi bilmiyorum :D input not Support diyor monitör? Acaba taktığım Power kablosu mu yetersiz geliyor? Ya da akım kontrollü priz aldım onla alakası olabilir mi?

Bu sorun bende de olmuştu Display Driver Uninstaller Download version 18.0.3.5 bu programla ekran driverlerini sildim yeniden yükleyince düzeldi

Yeni konular

Geri
Yukarı