Oyundayken Ekran Görüntüsü Gidiyor

Silent

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar R7 265 aldım, oyundayken ekran görüntüsü gidiyor. Bugün Bioshock Infınıte oynarken 2 kere gitti. Oyunlarda performans gayet iyi ama bazen saliselik takıntılar oluyor. Ekran kartı driverini cdden yükledim. İnternetten indircektim ama setupu açınca NSIS Error hatası veriyor. Yardım eder misiniz?

"NSIS Error" hatası genelde eksik inmiş uygulamalarda karşımıza çıkar. Tekrar indirip güncel sürümü kurun.

Pardon insanlık hatası işte CD den okumuşum ben. Aygıt yöneticisinden güncellemeyi dene oradan en uygun sürücüyü buluyor.
Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > Orada ekran kartın çıkacak sağ tıkla ve sürücüyü güncelleye bas. O kendi güncelleyecektir.

Pardon insanlık hatası işte CD den okumuşum ben. Aygıt yöneticisinden güncellemeyi dene oradan en uygun sürücüyü buluyor.
Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > Orada ekran kartın çıkacak sağ tıkla ve sürücüyü güncelleye bas. O kendi güncelleyecektir.
Yorumun için teşekkürler. Maalesef bu yöntemi de denedim.

Bende Driver Booster var. Onda da en güncel sürüm olarak görünüyor.
Bu sorunu bilmiyorsan bir şey daha soracağım. Kasanın sıcaklığı oyun oynadıktan sonra 65 dereceye kadar çıkıyor, fan hızı da %50 felan oluyor. Bu sıcaklıklar iyi mi?

1. soru olarak Driver Update yi de dene derim denemekten zarar gelmez. 2. soruda ise oyunda normal. Bende aynı sorunu yaşamıştım banada normal dediler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı