Oyundayken Kendi Kendine Alt Tab'a atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

hamza4kgul

Hectopat
Tamda az önce sırf bu sebepten dereceli bir maçta öldüm. Evet, şaka gibi gerçekten!! 2 Gün önce bilgisayarıma format atmıştım bu sebep yüzünden, ancak görüyorum ki sorun geçmemiş, halen devam ediyor. Oyun oynarken ben basmadığım halde lightshoot ekran görüntüsü almaya çalşıyor, ben yapmadığım halde oyun kendini masaüstüne atıyor. Buna ne sebep oluyor bilmiyorum, bilgisayarımda bitdefender antivürüs programı yüklü. Onunla alakası var mıdır bilmiyorum. Ancak gerçekten çok can sıkıcı olmaya başladı bu sorun. Buna ne sebep oluyor olabilir? (Oynadığım Oyun Pubg)

Klavye tuş ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi?
Hayır, bunu denemedim. Nereden ve nasıl yapılıyor? Klavyem: Corsair K70 RGB MK2.
PUBG'nin kontrol ayarlarını sıfırlayıp tekrar dener misin?
Oyuna girmeden görev yöneticisinde gözüne batan gereksiz uygulamaları kapat. Arka planda çalışan bir uygulama buna neden oluyor olabilir.
Adobe'a dair her şeyi kapattım, PUBG kontrol ayarlarını da sıfırlayıp yeniden dikkatlice düzenliyorum. Şimdi yeniden deneyeceğim.
PUBG'nin kontrol ayarlarını sıfırlayıp tekrar dener misin?
Oyuna girmeden görev yöneticisinde gözüne batan gereksiz uygulamaları kapat. Arka planda çalışan bir uygulama buna neden oluyor olabilir.
Henüz tuş ayarlarını yaparken, oyun içerisinde yeniden alt+taba attı maalesef. Hiç bir şeye basmıyordum bile o esnada. Çıldırmalık durum gerçekten :)

Hayır, bunu denemedim. Nereden ve nasıl yapılıyor? Klavyem: Corsair K70 RGB MK2.

Adobe'a dair her şeyi kapattım, PUBG kontrol ayarlarını da sıfırlayıp yeniden dikkatlice düzenliyorum. Şimdi yeniden deneyeceğim.

Henüz tuş ayarlarını yaparken, oyun içerisinde yeniden alt+taba attı maalesef. Hiç bir şeye basmıyordum bile o esnada. Çıldırmalık durum gerçekten :)
Aynı sorun bende de var çözdün mü, çözdüysen nasıl yaptın anlatır mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı