Oyundayken PC reset atıyor

Lady Maria

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyun içerisinde grafik ayarlarını değiştirdikten sonra oyunu başlattığım zaman PC reset atıyor. Bunu 2 oyunda da yaşadım. Metro Exodus ve Uncharted 4. bu oyunlara ilk girdiğim zaman bayağı yarım saat falan oynadım ama ayarlarla oynayıp oyuna girmeye çalıştığım zaman direkt PC reset attı. Sıcaklık değerleri de gayet normal hatta ekran kartı 50 derecede çalışıyor. Doğru düzgün yorulmuyor bile.

Hocam yeni PSU ile test ettikten sonra yazar mısınız? Benim sorunu çözmeye yardımcı olur belki.
Merhabalar öncelikle sizde her oyunda mı reset atıyor? Bende her oyunda reset atmıyor mesela Dont starve, LOL gibi daha hafif oyunlarda reset yaşamıyorum hatta bugün witcher 3'e girdim ayarları lowa çektim yarım saat falan oynadım tık yok ama ayarları ultraya çektiğim zaman reset yiyorum direkt. PSU değiştirdiğim zaman sizi bilgilendireceğim.

Hocam yeni PSU ile test ettikten sonra yazar mısınız? Benim sorunu çözmeye yardımcı olur belki.
PSU değiştirdim sorun ortadan kalktı hocam. Biraz bütçeyi arttırıp NZXT C650 PSU aldım çok memnunum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı