Oyunekipman sitesi güvenilir mi?

Arkadaşlar siteyi bugün tekrardan inceledim ve fark ettimki yeni yorumlar yapilmiş bugün sizce bunlarla ilgili dusunceleriniz nedir 7 kişi yorum yapmış almış ürünü bende artık almayı dusunuyorum baska bir yerde bulamadım paramda giderse en azından baska kisilerin bilgisi olur.

Arkadaşlar siteyi bugün tekrardan inceledim ve fark ettimki yeni yorumlar yapilmiş bugün sizce bunlarla ilgili dusunceleriniz nedir 7 kişi yorum yapmış almış ürünü bende artık almayı dusunuyorum baska bir yerde bulamadım paramda giderse en azından baska kisilerin bilgisi olur.

Hocam o zaman bir deneyin deneyiminizide buraya yazarsınız kötü veya iyi banka kartı gibi bir kart ile alışveriş yapmayın bari Papara'ya da ininal falan kullanabilirsin zaten Papara'nın sanal kartı var onu kulanabilirisin.

Sanal kart oluşturup öyle alın. Güvenli ödeme sitesine atmıyor dediğim gibi. Bot olabilir yorumlar.

Değerli Technopat Forum Üyeleri,

Öncelikle ben Efe Özkan, Oyunekipman.com & Oyunekipman.com.TR sahibiyim. Başlarken bu açıklamanın bu kadar geç gelmesinden dolayı üzgün olduğumu belirtmek istiyorum.

Oyunekipman.com olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler sunmayı ve mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Son zamanlarda forumda şirketimizle ilgili bazı endişelerin dile getirildiğini fark ettik ve bu konuda netlik sağlamak istiyoruz.

Öncelikle belirtmek isterim ki, herhangi bir dolandırıcılık amacımız asla olmamıştır ve olmayacaktır. Bizim için dürüstlük, şeffaflık ve müşteri memnuniyeti en üst önceliklerimizden biridir.

Müşterilerimizin yaşadığı herhangi bir olumsuz deneyim bizim için büyük bir endişe kaynağıdır. İşletmemizde her türlü sorunun çözümü için elimizden geleni yapmaktayız ve her bir müşterimizin memnuniyetini sağlamak için çaba göstermekteyiz.

Yaşanan herhangi bir aksaklık veya müşteri memnuniyetsizliği durumunda, bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Müşteri hizmetleri ekibimiz her zaman size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Oyunekipman.com olarak, dürüstlük ilkesiyle çalışmaya devam ediyoruz ve her müşterimizin memnuniyetini sağlamak için çabalıyoruz. Sizlerin güvenini kazanmak ve size en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz. Yenilenen sitemiz ve altyapımız için her gün uğraş vermekteyiz. Bayiliklerimiz ve ürün stoklarımız ile çok yakında yenilenen sitelerimizde sizlere daha iyi hizmet vermeye başlayacağız.

Herhangi bir sorun, öneri veya geri bildirim için her zaman açık bir iletişim kanalımızın olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği ve anlayışıyla daha da güçleniyoruz. Hep birlikte bu Dünyaya adım atalım.

Saygılarımızla,

Oyunekipman.com Ekibi
Efe ÖZKAN

Son düzenleme:
@MrOzkan

Değerli Technopat forum üyeleri,

Öncelikle ben Efe özkan, Oyunekipman.com & Oyunekipman.com.TR sahibiyim. Başlarken bu açıklamanın bu kadar geç gelmesinden dolayı üzgün olduğumu belirtmek istiyorum.

Oyunekipman.com olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler sunmayı ve mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Son zamanlarda forumda şirketimizle ilgili bazı endişelerin dile getirildiğini fark ettik ve bu konuda netlik sağlamak istiyoruz.

Öncelikle belirtmek isterim ki, herhangi bir dolandırıcılık amacımız asla olmamıştır ve olmayacaktır. Bizim için dürüstlük, şeffaflık ve müşteri memnuniyeti en üst önceliklerimizden biridir.

Müşterilerimizin yaşadığı herhangi bir olumsuz deneyim bizim için büyük bir endişe kaynağıdır. İşletmemizde her türlü sorunun çözümü için elimizden geleni yapmaktayız ve her bir müşterimizin memnuniyetini sağlamak için çaba göstermekteyiz.

Yaşanan herhangi bir aksaklık veya müşteri memnuniyetsizliği durumunda, bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Müşteri hizmetleri ekibimiz her zaman size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Oyunekipman.com olarak, dürüstlük ilkesiyle çalışmaya devam ediyoruz ve her müşterimizin memnuniyetini sağlamak için çabalıyoruz. Sizlerin güvenini kazanmak ve size en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz. Yenilenen sitemiz ve altyapımız için her gün uğraş vermekteyiz. Bayiliklerimiz ve ürün stoklarımız ile çok yakında yenilenen sitelerimizde sizlere daha iyi hizmet vermeye başlayacağız.

Herhangi bir sorun, öneri veya geri bildirim için her zaman açık bir iletişim kanalımızın olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği ve anlayışıyla daha da güçleniyoruz. Hep birlikte bu dünyaya adım atalım.

Saygılarımızla,

Oyunekipman.com ekibi.
Efe özkan.

Sağ olun bu konuya açıklık getirdiginiz için.

@MrOzkan

Sağ olun bu konuya açıklık getirdiginiz için.

Rica ederim, iş yoğunluğum dolayısıyla hiç açılan konulara bakma fırsatım olmadı. Henüz vakit bulabildim ve hemen açıklamak istedim. Bu konu üzerinden de tüm içtenliğim ile gelen soruları yanıtlayacağımı belirtmek isterim. İlginiz için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim. 😊

Saygılarımla,
Efe ÖZKAN

Yeni konular

Geri
Yukarı