Oyunlar açılmıyor | d3d.dll

wwhite7

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben sanırım farkında olmadan bir dosyayı sildim bayağı bir zaman önce şimdi oyun indirmeye çalışıyorum örnek; Mount and Blade Warband, Among Us gibi oyunlara tıklıyorum görev yöneticisinde gösteriyor fakat oyun hiçbir şekilde gelmiyor önceden Mount and Blade'yi açabiliyordum PC'den yani önceden böyle bir sorun yoktu, lütfen yardımcı olur musunuz ya ne yapmam gerek?

Arkadaşlar ben sanırım farkında olmadan bir dosyayı sildim bayağı bir zaman önce şimdi oyun indirmeye çalışıyorum örnek; Mount and Blade Warband, Among Us gibi oyunlara tıklıyorum görev yöneticisinde gösteriyor fakat oyun hiçbir şekilde gelmiyor önceden Mount and Blade'yi açabiliyordum PC'den yani önceden böyle bir sorun yoktu, lütfen yardımcı olur musunuz ya ne yapmam gerek?
Oyunları silip yükledin mi?

Oyunlar orijinal mi? Bildiğim kadarıyla orijinal olsaydı dosyalar silindiğinde oyunlar açılırken tekrar yüklerdi. Ek olarak aldığınız hata ne

Among Us'a Steam üzerinden girmeye çalışıyorum yanii orijinal.

Oyunları silip yükledin mi?

Hayır Among Us'a Steam'den girmeye çalışıyorum ve ilk defa denedim

Oyunlar orijinal mi? Bildiğim kadarıyla orijinal olsaydı dosyalar silindiğinde oyunlar açılırken tekrar yüklerdi. Ek olarak aldığınız hata nedir?

Ek olarak aldığım bir hata yok hocam, tıklıyorum hiçbir tepki yok dediğim gibi tek görev yöneticisinde gözüküyor.
Arkadaşlar Procces monitör ile hata raporu oluşturup atsam çözebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Among Us'a Steam üzerinden girmeye çalışıyorum yanii orijinal.

Hayır Among Us'a Steam'den girmeye çalışıyorum ve ilk defa denedim

Ek olarak aldığım bir hata yok hocam, tıklıyorum hiçbir tepki yok dediğim gibi tek görev yöneticisinde gözüküyor.
Arkadaşlar Procces monitör ile hata raporu oluşturup atsam çözebilir misiniz?

Among Us'ı sil tekrar yükle sorun düzelecek mi bak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı