Oyunlar açılmıyor | d3d.dll

wwhite7

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben sanırım farkında olmadan bir dosyayı sildim bayağı bir zaman önce şimdi oyun indirmeye çalışıyorum örnek; Mount and Blade Warband, Among Us gibi oyunlara tıklıyorum görev yöneticisinde gösteriyor fakat oyun hiçbir şekilde gelmiyor önceden Mount and Blade'yi açabiliyordum PC'den yani önceden böyle bir sorun yoktu, lütfen yardımcı olur musunuz ya ne yapmam gerek?

Bu dosyada değişiklik yapabilmeniz için TrustedInstaller size izin vermelidir. (Böyle bir hata ile karşılaştım ne yapmam gerek?)
Bu çözümü deneyiniz:

Son düzenleme:
Bu çözümü deneyiniz:

Hocam ne yaptıysam olmadı, bunu silmek kesin çözüm olacak mı? Ayrıca dün DirectX 11'i indirmiştim.

Karşılaştığınız hata normal, çünkü Kadir'in verdiği dosya silinmemesi gereken bir dosya. Hatta silemiyor olmanız lazım zaten. Daha çok denemeyin, bakıyorum raporunuza şimdi.

Karşılaştığınız hata normal, çünkü Kadir'in verdiği dosya silinmemesi gereken bir dosya. Hatta silemiyor olmanız lazım zaten. Daha çok denemeyin, bakıyorum raporunuza şimdi.

Bu konular hakkında pek bir fikrim yok, iyi ki silmemişim o zaman daha doğrusu silememişim çünkü aşırı uğraştım hiçbir şekilde silemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acemilik... Lakin başka hiçbir dosyada hata gözükmüyor. Neyse, hata yaparak öğreneceğim galiba işi bilenlere bırakmanın vakti geldi :)

api-ms-win-core-winrt-l1-1-0.dll
api-ms-win-core-winrt-string-l1-1-0.dll

Yanlışlıkla sildiğiniz dosyalar bunlar olsa gerek. Geri dönüşüm kutusunda bunları arayın, bulursanız C:\Windows\SYSWOW64 konumuna taşıyın.

Eğer bu dosyaları geri dönüşüm kutusunda bulamazsanız yapılmamış Windows güncellemelerini yapın (varsa). Hatta en iyisi Windows 10'a veya 8.1'e geçin.

api-ms-win-core-winrt-l1-1-0.dll
api-ms-win-core-winrt-string-l1-1-0.dll

Yanlışlıkla sildiğiniz dosyalar bunlar olsa gerek. Geri dönüşüm kutusunda bunları arayın, bulursanız C:\Windows\SYSWOW64 konumuna taşıyın.

Eğer bu dosyaları geri dönüşüm kutusunda bulamazsanız yapılmamış Windows güncellemelerini yapın (varsa). Hatta en iyisi Windows 10'a veya 8.1'e geçin.

Ben çok önceden silmiştim bu dosyaları o yüzden yok. Windows 10'a veya 8.1'e geçmememin sebebi PC'de önemli fotoğraflarım var ve boyutu çok fazla, eğer Windows 10'a veya 8.1'e geçersem fotoğraflarım gider mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı