Oyunlar beni hayattan soğutuyor

Hocam senin tam olarak sorunun ne ben tam anlamadım, oyun oynamaktan mı korkuyorsun?

İleride çıkacak oyunlar oynanmaz Fortnite oynanır sevmiyorum bende oynayacak oyun bulamam ondan korkuyorum.
Söyle burada linç yesen nolacak :D.

Söyle bir şey olmaz.

@otantikçocuk32 CS:GO olduğu çok belli. Linç niye edelim hocam?

Hocam senin tam olarak sorunun ne ben tam anlamadım, oyun oynamaktan mı korkuyorsun?

Kardeş lise çağındaki insanda normaldir bu. Kendini hasta etme. İş kafada bitiyor. Adamlar her gün savaştan ölüyor senin dert ettiğin şeye bak. Dert edilecek çok şey var.

🤣🤣🤣

Arkadaşlar mesela şunun gibi cevaplar; yayıncılar sponsor olursa fazla oynanır eğer bir oyun fazla oynanırsa diğer oyunlar oynanmayacağı için para kazanamazlar bundan da şikayetçi olacakları için oyunu oynattırırlar falan gibi cevaplar.

Nasıl dertler varmış. Bırak oynayan oynasın. Kafana takma dünyanın sonu değil. İnsanlığın sonunu getirecek bir şey değil. Dışarıya çık, parka git, yürüyüş yap, temiz hava al, gerçek dünyaya dön. Oynayacak oyun her zaman bulursun. Emin ol Fortnite'tan başka çok büyük bir kitlesi olan başka oyunlar da var. Tabi senin gibi bu oyunlardan nefret edenler de. Yalnız değilsin.

Nasıl dertler varmış. Bırak oynayan oynasın. Kafana takma dünyanın sonu değil. İnsanlığın sonunu getirecek bir şey değil. Dışarıya çık, parka git, yürüyüş yap, temiz hava al, gerçek dünyaya dön. Oynayacak oyun her zaman bulursun. Emin ol Fortnite'tan başka çok büyük bir kitlesi olan başka oyunlar da var. Tabi senin gibi bu oyunlardan nefret edenler de. Yalnız değilsin.

Ya diğer oyun bozacağı için kitlesi dağılırsa?

Büyüdüğünüz için oyun dışında başka şeyler yapmak isteyebilirsiniz ve bu sebepten dolayı oyunlardan soğursunuz.

Ya diğer oyun bozacağı için kitlesi dağılırsa?
Muhtemelen PUBG oynuyordun ama Fortnite yüzünden kitlesi dağıldı. Sen de bir daha aynısı yaşanır diye korkuyorsun doğru muyum? Bırak bunu oyun firmaları düşünsün. Hayatta nelerle karşılaşacaksın oyunun kitlesinin bozulması nedir ki? Yarın bugün geçer o sıkıntı. Dediğim gibi takma kafana.

Geri
Yukarı