Oyunlar beni hayattan soğutuyor

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Durum ciddi, gece terlemeye başladım yatamamaya başladım. Arkadaşlar burada olan şey fanatiklik değil kendi fikrimi savunmam başkalarına saygı duyarım ancak bir konu var. Sizden yardım bekliyorum ve anlayışla karşıladığınızı umuyorum. Olay şu, sevmediğim bir oyun var ancak diğerleri oynarsa saygı duyarım. Şöyle bir şey mümkün müdür? İleri de çıkan oyunlar ya da şimdi çıkan oyunlar 1.5 2K kişi oynar yarım saate eşleşme bulunur bir tane hoş bulmadığım bir oyun var ve o oyunu 8M 9 m kişi oynar diye korkuyorum, böyle bir şey mümkün olabilir mi nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Stresten kafamda egzama oluştu. Bu açacağım son bu şekilde konuydu, bir daha açmayacağım ve umuyorum ki hayatıma normal bir şekilde devam edeceğim.

1598093583119.png

Bizim burada yardım edebilme kapasitemiz sınırlı.

Bu kadar ciddi bir vakaya biz yardım edemeyiz hocam.

Doktara gitmelisiniz. İnsanlar oyunlar yüzünden hayattan soğumaz. Oyunlar aksine insanları hayata daha fazla bağlar zira gerçek hayattaki pisliği göz ardı edersiniz oyun oynarken...

Alo psikiyatri.

Beyninize yazık cidden...

Ne? Bir piskaloğa gitmen gerekiyor.

Reis sen ciddi ciddi aklını kaçırmışsın.

Hangi oyun acaba?

Eki Görüntüle 645691

Şaka bir yana bir psikoloji uzmanına başvursan iyi olur.

Size bir güzel tatil lazım. Aynı konudan 3-5 defa açmaktan sıkılmadınız. Zaten bir kirlilik söz konusu iken defalarca konu açmanın mantığı ne?

Her seferinde benzer cevaplar gelmesi de cabası.

Bizim burada yardım edebilme kapasitemiz sınırlı.

Bu kadar ciddi bir vakaya biz yardım edemeyiz hocam.

Doktara gitmelisiniz. İnsanlar oyunlar yüzünden hayattan soğumaz. Oyunlar aksine insanları hayata daha fazla bağlar zira gerçek hayattaki pisliği göz ardı edersiniz oyun oynarken...

Hiçbir şey beni hayattan soğutamaz lafın gelişiydi ancak bilmem içimi rahatlatır.
Hangi oyun acaba?

Söylersem linç is coming.

Yeni konular

Geri
Yukarı