Çözüldü Oyunlar kasmıyor, Chrome kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sorun düzelmişti fakat tekrardan başladı. Ekran kartı yazılımını güncellerken hata yapmış olabilirim. Ekran kartımın güncel yazılımını yükledikten sonra başladı sorun.

https://tools.google.com/dlpage/chromesxs/eula.html

Bu sürümü kurdum fakat sorun devam ediyor. Bu arada kasma sorunu sadece Chrome'de yok. Bilgisayarın genelinde bir kasma hali var. Fakat Black Ops 2'de 70-140 FPS alıyorum. BF3'te grafikler full iken 60 FPS alıyorum. Bence oyun değerleri normal. Windows'un sorun çıkardığını düşünmeye başladım. Ekran kartı sağlam, program sağlam, sürücüler yüklü.

İşletim sistemin nedir? Windows 8'e geç. Windows 8'de isen Process Explorer çalıştır ve ekran görüntüsü gönder. CPU kullanım oranlarına bak. Güvenlik yazılımı ne kullanıyorsun?

Windows 7 64 bit kullanıyorum. Windows 8'e en yakın zamanda geçeceğim. Güvenlik yazılımı olarak Microsoft Security Essentials kullanıyorum.
Bu arada Windows 8 ile ilgili bir konu açacağım. O konu ile ilgilenirseniz sevinirim.

https://www.technopat.net/forum/win...lendirmeden-windows-8-e-gecmek.html#post36637

- - - Güncellendi - - -

Önerilen her şeyi yaptım. Isılar normal. Sorun hala devam ediyor. Fakat BIOS güncellemesinden sonra azalma oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellememi de yaptım. Biraz önce ComboFix ile taramamı yaptım. Lol oyununa dair her şeyi yok etti bilgisayardan :) Şimdilik normal çalışıyor ama normalde de ilk açtığımda normal çalışırdı. Yani biraz zaman geçmesi lazım sonucu öğrenmem için.

2ms11sp.png

- - - Güncellendi - - -

Şimdilik sorun yok gibi görünüyor. Umarım virüsten sebep bu hale gelmiştir bilgisayar :D

Virüs olabileceği aklımdan bile geçmedi. Çünkü her şey ekran kartını aldıktan sonra başladı. Bende direk ekran kartına yüklendim doğal olarak :D En kısa sürede formatı atıp kurtulacağım.
Not : Bu arada kasmalar tekrardan başladı. Aralıksız olarak devam ediyor.

Format sonrası durumunu da bilmek isteriz sorunun düzeldi mi düzelmedi mi?

Formatı daha atamadım maalesef :) Size haber vereceğim.

- - - Güncellendi - - -

Format ile Windows 8'e geçtim ve sorun ortadan kalktı. Problem virüsten kaynaklanıyormuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı